| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,249 x 0,249 mm |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 12 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 363 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Klasa energetyczna | D |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel USB Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Kabel USB |
| Przeznaczenie produktu | Dom i biuro (Home Office) Do domu i biura (Home Office) |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Wbudowany HUB USB |
| Waga | 2,7 kg |
| Szerokość | 494 mm |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Płaski Matowy, LED, VA |
| Przekątna ekranu | 21,5" |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 99% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~22° (do tyłu/w górę) ~4° (do przodu/w dół) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 75 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |











