| Kolor | Czarny |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 5 000 mAh |
| Liczba wyjść | 2 |
| Wysokość | 14 mm |
| Szerokość | 64 mm |
| Waga | 118 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB - microUSB |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przed przeładowaniem (SCP) Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Wskaźnik LED Możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie Zabezpieczenie przeciwzwarciowe (SCP) |
| Długość | 92 mm |
| Napięcie nominalne | 5 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In) Micro USB (In) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |























