Powerbank Tech-Protect PB10 LifeMag MagSafe 5000 mAh czarny
Tech-Protect PB10 LifeMag to elegancki i stylowy powerbank. Umożliwia bezprzewodowe ładowanie smartfonów zgodnych z tą funkcją, takich jak iPhone z serii 12, 13, 14. Urządzenie zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak ABS i poliwęglan, co czyni je trwałym. Bateria o pojemności 5000 mAh zapewnia kilka dodatkowych godzin pracy urządzeń.

Bezpieczeństwo i wygoda
Powerbank Tech-Protect PB10 nie tylko oferuje ładowanie magnetyczne. Wyposażony jest w port USB-C, który umożliwia szybkie ładowanie innych urządzeń, takich jak smartfony czy tablety. Może być używany z etui kompatybilnymi z MagSafe. Dodatkowo, powerbank zapewnia bezpieczne użytkowanie dzięki zabezpieczeniom przeciwprzepięciowym, przeciwprzeciążeniowym i przeciwspięciowym.

| Kolor | Czarny |
| Pojemność nominalna | 5 000 mAh |
| Liczba wyjść | 1 |
| Waga | 180 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C |
| Dodatkowe informacje | Funkcja magnetyczna MagSafe Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Napięcie nominalne | 5 V 9 V 12 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Prąd wyjściowy | 2 A 3 A 1,5 A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Jump starter | Nie |







