| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,205 x 0,205 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 22 W |
| Wysokość (z podstawą) | 464,5 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Szerokość | 539,8 mm |
| Waga | 5,1 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Złącza | DisplayPort 1.2 - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 75 Hz |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 99% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |























































