Biurko ENDORFY Atlas L Electric do gier i pracy
Biurko ENDORFY Atlas L Electric to rozwiązanie, które umożliwia elektroniczną zmianę wysokości blatu za pomocą cyfrowego panelu. Dzięki temu możesz ustawić je na wysokości od 73 do 120 centymetrów, dostosowując do swoich potrzeb.
Szeroki na 150 cm i głęboki na 78 cm blat zapewnia dużo przestrzeni na komputer, akcesoria i sprzęt do rozgrywek. Maksymalne obciążenie wynosi aż 80 kilogramów, co pozwala na bezpieczne użytkowanie nawet cięższych urządzeń.

Przestrzeń na sprzęt i akcesoria
To biurko oferuje dużo miejsca na komputer, monitor, mikrofon i inne gadżety. Blat o szerokości 150 cm i głębokości 78 cm pomieści cały zestaw do grania czy streamowania, a także myszkę i klawiaturę. Metalowy uchwyt umożliwia zawieszenie na nim słuchawek.
Stabilna konstrukcja z wytrzymałymi stalowymi nogami i odporna na zarysowania powierzchnia z karbonowym wzorem gwarantują trwałość i estetykę. Pod blatem zamontowano wzmocnione podpory, które bez problemu wytrzymają do 80 kilogramów obciążenia.

Elektroniczna regulacja wysokości
Wysokość blatu można łatwo zmieniać za pomocą ukrytego w stalowych nogach elektrycznego podnośnika. Panel z wyświetlaczem pokazuje najważniejsze ustawienia i umożliwia szybkie dostosowanie wysokości od 73 do 120 cm. Dodatkowo, można zapisać do czterech preferowanych poziomów, aby szybko wrócić do ulubionej wysokości.

Porządek w okablowaniu
Zarządzanie kablami to często wyzwanie w pokoju gracza. ENDORFY Atlas L Electric rozwiązuje ten problem, korzystając z gumowych przepustów i organizerów, które pomagają utrzymać porządek.
Przewody są prowadzone w specjalnych otworach ukrytych w blacie i nogach, a całość można estetycznie poprowadzić do gniazdek lub listwy zasilającej, którą można umieścić na metalowej półce pod blatem. Do zestawu dołączono plastikowe zawieszki i rzepy, które ułatwiają organizację kabli i ich ukrycie.

| Kolor | Czarny |
| Waga | 35,2 kg |
| Dodatkowe informacje | System porządkowania kabli Karbonowe wykończenie blatu Dwa wloty na przewody Uchwyt na słuchawki |
| Podświetlenie | Nie |
| Materiał blatu | MDF |
| Grubość blatu | 18 mm |
| Wysokość biurka | 730 mm - 1,2 m |
| Dopuszczalne obciążenie | 80 kg |
| Materiał nóg | Stal |
| Typ produktu | Klasyczne |
| Regulacja wysokości | Elektryczna |





















































