Biurko gamingowe ENDORFY Atlas L Electric Onyx White
ENDORFY Atlas L Electric Onyx White to funkcjonalne biurko do gier, które umożliwia elektroniczną regulację wysokości blatu za pomocą cyfrowego panelu. Dzięki temu można ustawić je na poziomie od 73 do 120 centymetrów, dostosowując do własnych potrzeb.
Szeroki na 150 cm i głęboki na 78 cm blat zapewnia dużo przestrzeni na sprzęt i akcesoria. Bez problemu pomieści komputer, a także cały zestaw do streamowania, pozostawiając miejsce na myszkę i klawiaturę. Dodatkowo, metalowy uchwyt umożliwia zawieszenie na nim słuchawek.
Biurko z linii Onyx White wyróżnia się eleganckim, jasnym wykończeniem, inspirowanym białym onyksem – cennym minerałem znanym z trwałości i unikalnego wyglądu.

Przestrzeń na Twój sprzęt
Biurko ENDORFY Atlas L Electric Onyx White zapewnia dużo miejsca na komputer i akcesoria. Szerokość 150 cm i głębokość 78 cm pozwala na ustawienie nie tylko komputera, ale także pełnego zestawu do streamowania. Na blacie zmieścisz myszkę i klawiaturę, a specjalny metalowy uchwyt umożliwi zawieszenie słuchawek.
Stabilna konstrukcja oparta na wytrzymałej, odpornej na zarysowania powierzchni o karbonowym wzorze oraz na mocnych stalowych nogach gwarantuje trwałość. Wzmocnione podpory pod blatem bez trudu wytrzymają nawet 80 kilogramów obciążenia.

Elektryczna regulacja wysokości
Wysokość blatu można łatwo zmieniać za pomocą ukrytego w stalowych nogach elektrycznego podnośnika. Panel z wyświetlaczem pokazuje najważniejsze ustawienia i umożliwia szybkie dostosowanie wysokości od 73 do 120 cm. Dodatkowo, wbudowana pamięć pozwala na zapisanie aż czterech preferowanych poziomów.

Porządek w kablach
Zwalczanie plątaniny kabli to częsty problem podczas urządzania pokoju gamingowego. ENDORFY Atlas L Electric Onyx White ułatwia to dzięki gumowym przepustom i przelotkom, które ukryte są w blacie i nogach biurka.
Przewody można poprowadzić w jednym miejscu, korzystając z plastikowych zawieszek i rzepów, które pomagają utrzymać porządek. Metalowa półka pod blatem umożliwia podłączenie gniazdek lub listwy zasilającej, co jeszcze bardziej ułatwia organizację przestrzeni.

| Kolor | Biały |
| Waga | 35,2 kg |
| Dodatkowe informacje | System porządkowania kabli Karbonowe wykończenie blatu Dwa wloty na przewody Uchwyt na słuchawki |
| Materiał blatu | MDF |
| Grubość blatu | 18 mm |
| Wysokość biurka | 730 mm - 1,2 m |
| Dopuszczalne obciążenie | 80 kg |
| Materiał nóg | Stal |
| Typ produktu | Klasyczne |
| Podświetlenie | Nie |
| Regulacja wysokości | Elektryczna |



















































