Monitor gamingowy AOC Gaming 25G3ZM/BK
Szybkość reakcji na to, co widzisz, często przesądza o wyniku potyczki. Dzięki monitorowi AOC Gaming 25G3ZM/BK zyskasz cenne ułamki sekund, które mogą przesądzić o zwycięstwie. Ekspresowy czas reakcji matrycy zapewnia płynny obraz, co pozwala na precyzyjne celowanie. Dodatkowo, znakomite kolory i dynamika obrazu sprawią, że całkowicie zanurzysz się w grze.

Perfekcyjny obraz w jakości Full HD
Oglądaj filmy Blu-ray w najwyższej jakości. Graj w wysokiej rozdzielczości. Czytaj wyraźny tekst w aplikacjach biurowych. Monitor ten, dzięki rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli, umożliwia to wszystko. Niezależnie od tego, co oglądasz, Full HD zapewnia pełne bogactwo szczegółów bez potrzeby użycia zaawansowanej karty graficznej i dużego zużycia zasobów systemowych.
Dodatkowo, matryca VA oferuje głębszą czerń i lepszy kontrast, co przekłada się na bardziej żywy i jasny obraz.

Twoja szybkość do sukcesu
240 Hz w pełni wykorzystuje potencjał najlepszych kart graficznych, zapewniając niespotykaną płynność obrazu. Kiedy każdy szczegół jest wyraźny, a każdy ruch widoczny, Twoje reakcje mogą zgrać się z akcją, podnosząc poziom rozgrywki.
Technologia MPRT wyłącza i włącza podświetlenie monitora podczas zmiany obrazu. Dzięki skróceniu czasu wyświetlania klatki do 0,5 ms, efekty "zjawy" i "rozmycia" są zminimalizowane, co zapewnia płynniejsze wrażenia z gry.

Tecnologia AMD FreeSync Premium
Ciesz się najwyższą jakością obrazu nawet w dynamicznych grach. Technologia AMD FreeSync Premium synchronizuje częstotliwość odświeżania karty graficznej i monitora, co zapewnia płynną rozgrywkę na najwyższym poziomie. AMD FreeSync Premium oferuje częstotliwość odświeżania co najmniej 120 Hz, co redukuje rozmycie i wyostrza obraz dla większego realizmu. Funkcja LFC eliminuje ryzyko zacinania się gier, gdy liczba klatek spada poniżej częstotliwości odświeżania.

Ergonomiczna i komfortowa konstrukcja
Zadbaj o swoje samopoczucie. Monitor oferuje wiele opcji regulacji, które pozwolą Ci uzyskać idealną postawę podczas pracy, grania lub oglądania filmów. Dostosowanie monitora AOC do swoich potrzeb nie tylko pomaga zmniejszyć zmęczenie i dbać o zdrowie, ale także pozwala osiągać lepsze wyniki, niezależnie od rodzaju pracy.
Poszerz swoje pole widzenia, korzystając z wielu monitorów jednocześnie. Wąska krawędź i konstrukcja bezramkowa minimalizują rozpraszanie przez ramki, umożliwiając stworzenie idealnego stanowiska bojowego.

Rozgrywka na najwyższym poziomie
Dostosuj swój monitor do rodzaju gry za pomocą jednego przycisku. Przełączaj się między gotowymi ustawieniami do gier FPS, wyścigowych lub RTS, albo skonfiguruj i zapisz własne idealne ustawienia. Klawiatura do ustawień AOC umożliwia szybkie i łatwe przełączanie między profilami i regulację ustawień.
Menu G AOC to darmowe narzędzie, które można zainstalować na komputerze, aby cieszyć się pełną personalizacją i maksymalną wygodą.
Wydobądź rozgrywkę z cienia dzięki funkcjom AOC Shadow Control i AOC Game Color. Dostosuj poziomy szarości, aby poprawić szczegółowość obrazu i rozjaśnić ciemne obszary lub przywrócić je do ciemności w locie, bez wpływu na inne parametry wyświetlania.
Uwolnij swój refleks, przełączając się na Tryb niskiego opóźnienia AOC. Zapomnij o efektach graficznych. Ten tryb ustawia monitor na ustawienia, które priorytetowo traktują czas reakcji.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 18 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 503 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Moc głośników | Nie dotyczy |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 130 mm |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Klasa energetyczna | E |
| Waga | 4,2 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel DisplayPort Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Dodatkowe informacje | Crosshair Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Szerokość | 557 mm |
| Czas reakcji | 1 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync FreeSync™ Premium FreeSync Premium |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 24,5" |
| Złącza | DisplayPort 1.2 - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | DCI-P3: 92% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~23° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 240 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~30° (w lewo) ~30° (w prawo) |



























































