Power Bank Fresh N Rebel 18000 mAh Storm Grey
Niewielki rozmiar Power Banku Fresh N Rebel sprawia, że bez trudu zmieści się w Twojej kieszeni lub torbie. Dzięki zastosowaniu wysokiej gęstości ogniw, akumulatory są kompaktowe, lekkie i jednocześnie bardzo wydajne. Urządzenie posiada wskaźnik poziomu naładowania, który pozwala na szybkie sprawdzenie stanu baterii. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby od razu zobaczyć, ile energii pozostało. Obudowa wykonana jest z miękkich, lekkich materiałów, a jej kształt jest łagodny i ergonomiczny.

Szybkie ładowanie urządzeń
Za pomocą portu USB-C można nie tylko ładować powerbank, ale także zasilać inne urządzenia. Dodatkowo, urządzenie posiada dwa porty USB, umożliwiające jednoczesne ładowanie kilku sprzętów. To rozwiązanie sprawdzi się podczas podróży lub w miejscach, gdzie nie ma dostępu do gniazdka. Powerbank sam szybko się ładuje i obsługuje technologię USB Power Delivery, zapewniając moc do 20 W.

Bezpieczne użytkowanie urządzeń
Wszystkie powerbanki marki Fresh ’n Rebel wyposażone są w sześć systemów zabezpieczeń, które chronią Twoje urządzenia podczas ładowania. Zabezpieczenia te chronią przed przepięciami, przeciążeniami, przegrzewaniem, nadmiernym ładowaniem, rozładowaniem oraz zwarciem. Dodatkowo, te kompaktowe ładowarki posiadają certyfikat UN38.3, co pozwala na ich bezpieczne przewożenie samolotem.

| Kolor | Szary |
| Pojemność nominalna | 18 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Waga | 380 g |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przed przeładowaniem Wskaźnik LED Technologia Power Delivery Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie Zabezpieczenie przeciwzwarciowe (SCP) Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem (OCP) Zabezpieczenie termiczne (OTP) |
| Wysokość | 24 mm |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |
| Długość | 144 mm |





















































