Power Bank Fresh N Rebel 18000 mAh Dusky Blue
Niewielkich rozmiarów Power Bank od marki Fresh N Rebel został zaprojektowany tak, by zmieścić się w Twojej kieszeni lub torbie. Dzięki zastosowaniu wysokiej gęstości ogniw, akumulator jest lekki i kompaktowy, a jednocześnie bardzo wydajny. Wbudowany wskaźnik naładowania pozwala na szybkie sprawdzenie poziomu energii w urządzeniu – wystarczy nacisnąć przycisk, aby odczytać poziom naładowania. Obudowa wykonana jest z miękkich, lekkich materiałów, a jej kształt jest łagodny i ergonomiczny.

Szybkie ładowanie urządzeń
Za pomocą portu USB-C można nie tylko ładować powerbank, ale także zasilać inne sprzęty. Dodatkowo, urządzenie posiada dwa porty USB, umożliwiające jednoczesne ładowanie kilku urządzeń. To rozwiązanie sprawdzi się podczas podróży lub w miejscach, gdzie nie ma dostępu do gniazdka. Powerbank sam szybko się ładuje i obsługuje technologię USB Power Delivery, zapewniając moc do 20 W.

Bezpieczeństwo Twoich urządzeń
Wszystkie powerbanki marki Fresh N Rebel wyposażone są w sześć systemów zabezpieczeń, które chronią Twoje sprzęty. Zabezpieczenia te chronią przed przepięciami, przeciążeniami, przegrzewaniem, nadmiernym ładowaniem, rozładowaniem oraz zwarciem. Dodatkowo, te kompaktowe ładowarki posiadają certyfikat UN38.3, co pozwala na ich bezpieczne przewożenie samolotem.

| Kolor | Niebieski |
| Pojemność nominalna | 18 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Waga | 380 g |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przed przeładowaniem (SCP) Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Wskaźnik LED Technologia Power Delivery Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie (OCP) Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem (OTP) Zabezpieczenie termiczne Zabezpieczenie przeciwzwarciowe (SCP) Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem (OCP) Zabezpieczenie termiczne (OTP) |
| Wysokość | 24 mm |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |
| Długość | 144 mm |



















































