| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | OLED |
| Format obrazu | 21:9 |
| Wielkość plamki | 0,303 x 0,303 mm |
| Kontrast statyczny | 1 500 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 50 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,2 W |
| Wysokość (z podstawą) | 575 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Moc głośników | Nie dotyczy |
| Jasność | 1000 cd/m² |
| Waga | 3,5 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB-C Kabel USB-A -> USB-C Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Zasilacz |
| Dodatkowe informacje | 5-kierunkowy joystick Zakrzywienia ekranu - 800R Wbudowany HUB USB |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Szerokość | 1066 mm |
| Typ ekranu | Płaski Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 45" |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. USB Typu-C (z Power Delivery) - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.1 - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Rozdzielczość ekranu | 3440 x 1440 (UWQHD) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 240 Hz |
| Czas reakcji | 0,03 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | NVIDIA® G-SYNC® Compatible FreeSync™ Premium FreeSync Premium NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 100% DCI-P3: 98,5% Adobe RGB: 96% |
| HDR | HDR 10 |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~7° (do przodu/w dół) ~15° (do tyłu/w górę) |































