Taśma LED TP-Link Tapo L930-5 Smart Wi-Fi z możliwością zmiany koloru
TP-Link Tapo L930-5 Smart to nowoczesna taśma LED, która umożliwia pełne wykorzystanie 50-sekcyjnych, adresowalnych stref kolorystycznych, aby dostosować je do każdego nastroju i okazji. Taśma posiada również dodatkowe białe diody LED, które pełnią funkcję ogólnego oświetlenia, zwiększając jej funkcjonalność.
Taśmę Tapo L930-5 Smart można stabilnie połączyć z domową siecią Wi-Fi, co pozwala na działanie bez potrzeby dodatkowego huba. Taśma obsługuje również Apple HomeKit, co umożliwia sterowanie za pomocą asystenta Siri. Dodatkowo, taśma reaguje na muzykę i synchronizuje się z jej rytmem.
Taśma Tapo L930-5 Smart jest niezwykle prosta w montażu. Wystarczy przykleić ją do dowolnej powierzchni za pomocą kleju 3M, który znajduje się na taśmie.

50 niezależnych stref kolorystycznych i białe światło
Wykorzystaj taśmę LED TP-Link Tapo L930-5 Smart, aby za pomocą swojej kreatywności skonfigurować 50 niezależnych stref kolorystycznych lub użyć jednolitego koloru, który pasuje do Twojego nastroju.
Dodatkowe białe diody LED na pasku świetlnym emitują jasne białe światło. Dzięki temu taśma Tapo L930-5 jest uniwersalna i może być używana do różnych celów oświetleniowych.

Wykorzystaj harmonogram w aplikacji Tapo
Użyj harmonogramu w aplikacji Tapo, aby ustalić, kiedy taśma LED TP-Link Tapo L930-5 ma się włączać, wyłączać oraz z jaką jasnością, kolorem i efektem ma działać. Możesz także zsynchronizować oświetlenie z dowolnym wydarzeniem, które organizujesz.

Łatwe sterowanie i wsparcie dla Apple HomeKit
Taśmę LED TP-Link Tapo L930-5 Smart można kontrolować w dowolny sposób. Jest kompatybilna z Apple HomeKit, co pozwala użytkownikowi na sterowanie za pomocą różnych urządzeń i prostych komend głosowych. Wypróbuj zarządzanie swoim inteligentnym domem za pomocą Siri.
Poproś inteligentnego asystenta — Apple HomePod Mini, Amazon Alexa i Asystent Google — aby wykonał Twoje polecenia głosowe, nie przerywając Twoich codziennych czynności w domu. Korzystaj z możliwości inteligentnego domu bez użycia rąk już teraz.

| Klasa energetyczna | G |
| Żywotność | 25 000 h |
| Strumień świetlny | 1000 lm |
| Łączność | Wi-Fi |
| Moc | 13 W |
| Typ | Zestaw |
| Długość | 5 m |
| Zawartość zestawu | Taśma LED Zasilacz Elementy montażowe |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Sterowanie głosowe (Siri) Sterowanie głosowe (Asystent Google, Alexa) |
| Barwa światła | RGB |
| Możliwość cięcia | Tak |
| Funkcje | Zmieniające się kolory (LED) Zmiana światła w rytm muzyki Regulacja jasności Tryb Poza domem Harmonogramy pracy |
| Temperatura barwowa | 2500 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 100 - 240 V |





















