| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,179 x 0,179 mm |
| Kontrast statyczny | 700:1 |
| Kontrast dynamiczny | 10 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 170 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 262 tys. |
| Wysokość (z podstawą) | 227 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 170 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | 2 x 1W |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Szerokość | 360 mm |
| Waga | 1 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel Mini HDMI -> HDMI Kabel USB-C Kabel USB-A -> USB-C Etui z funkcją podstawki Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Przejściówka USB-C -> USB |
| Dodatkowe informacje | Technologia Splendid Video Intelligence Automatyczna orientacja ekranu |
| Typ ekranu | Płaski Dotykowy |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Złącza | USB Typu-C (z DisplayPort) - 2 szt. Mini HDMI - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Czas reakcji | 5 ms (GTG) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~35° (do tyłu/w górę) ~15° (do przodu/w dół) |























































