| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,179 x 0,179 mm |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 262 tys. |
| Wysokość (z podstawą) | 226 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | B |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 0,3 W |
| Szerokość | 360 mm |
| Waga | 780 g 0,78 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Etui z funkcją podstawki Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Kabel USB |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Złącza | USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. micro USB Typu-B - 1 szt. micro USB typu-B - 1 szt. |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Czas reakcji | 25 ms |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| HDR | Nie |













