Monitor ASUS VA24EQSB do domu i biura
Zapewnij sobie wygodę pracy i rozrywki z monitorem ASUS VA24EQSB. Stworzony do użytku biurowego i domowego, imponuje swoją funkcjonalnością, jednocześnie chroniąc Twoje oczy dzięki technologiom ochrony wzroku. VA24EQSB posiada panel Full HD z szerokimi kątami widzenia, co czyni go idealnym do pracy z arkuszami kalkulacyjnymi, dokumentami tekstowymi, a także do przeglądania stron internetowych i multimediów.

Panel IPS bez ramki
Panel IPS bez ramki o rozdzielczości Full HD oferuje szeroki kąt widzenia do 178°. Dzięki temu ASUS VA24EQSB zapewnia komfortowe oglądanie zarówno w poziomie, jak i w pionie. Pozwala to cieszyć się doskonałymi efektami wizualnymi z niemal każdego kąta. Dodatkowo monitor wyposażony jest w technologię Splendid, która optymalizuje filmy i zdjęcia poprzez zwiększenie jasności kolorów, poprawę kontrastu i ostrości obrazu. Oferuje różnorodne tryby, takie jak Reading, Darkroom, Standard i inne, dostosowane do Twoich potrzeb.
Technologia Adaptive-Sync w monitorze VA24EQSB eliminuje zrywanie obrazu i wahania liczby klatek na sekundę. Dzięki temu monitor doskonale sprawdza się w grach wymagających szybkiej reakcji.

Łatwe podłączanie
Monitor ASUS VA24EQSB oferuje szeroki wybór nowoczesnych opcji połączeń, w tym porty HDMI, DisplayPort, D-sub oraz hub USB. Dzięki temu możesz łatwo podłączyć różne komputery PC, laptopy, konsole do gier, systemy multimedialne, klawiatury i myszy. Posiada również gniazda przelotowe typu line-in oraz do słuchawek, co ułatwia korzystanie z wejść audio. Dodatkowo system zarządzania kablami pomoże Ci uporządkować i ukryć różne przewody, aby utrzymać porządek na biurku.

Ergonomiczna podstawka
Ciesz się ergonomiczną pozycją podczas oglądania filmów, pracy czy grania. Monitor VA24EQSB posiada ergonomiczną podstawkę z możliwością regulacji nachylenia, obracania w poziomie, obracania o 90° do ustawienia pionowego (pivot) oraz regulacji wysokości. Możesz również obrócić ekran o 90 stopni do orientacji pionowej, aby wygodnie przeglądać długie dokumenty podczas pracy.

Technologie ochrony wzroku Eye Care
Innowacyjna technologia ASUS Ultra-Low Blue Light chroni przed szkodliwym niebieskim światłem. Funkcja ta jest łatwo dostępna, intuicyjna i elastyczna dzięki płynnej regulacji za pomocą menu ekranowego. Technologia Flicker-Free redukuje migotanie ekranu, zapewniając większy komfort oglądania, nawet podczas długich seansów filmowych. Została stworzona, aby zminimalizować zmęczenie oczu, bóle głowy oraz ogólne zmęczenie wzroku podczas długotrwałego korzystania z monitora. Dzięki tym rozwiązaniom pozbędziesz się problemu zmęczenia i przeciążenia oczu.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,275 x 0,275 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Wysokość (z podstawą) | 451 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,2 W |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 130 mm |
| Pobór mocy podczas pracy | 18 W |
| Monitor bezramkowy | Tak |
| Szerokość | 540 mm |
| Waga | 5,2 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel USB 3.0 Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Dodatkowe informacje | Technologia Splendid Video Intelligence Funkcja QuickFit Virtual Scale Wbudowany HUB USB |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Złącza | DisplayPort 1.2 - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt. Wejście audio - 1 szt. VGA (D-sub) - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 75 Hz |
| Czas reakcji | 5 ms (GTG) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~35° (do tyłu/w górę) |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~180° (w lewo) ~180° (w prawo) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Powłoka matrycy | Matowa |



















































