ASUS TUF Gaming VG27AQA1A - 1107292 - zdjęcie
ASUS TUF Gaming VG27AQA1A - 1107292 - zdjęcie 1
ASUS TUF Gaming VG27AQA1A - 1107292 - zdjęcie 2ASUS TUF Gaming VG27AQA1A - 1107292 - zdjęcie 2
ASUS TUF Gaming VG27AQA1A - 1107292 - zdjęcie 3ASUS TUF Gaming VG27AQA1A - 1107292 - zdjęcie 3
ASUS TUF Gaming VG27AQA1A - 1107292 - zdjęcie 4ASUS TUF Gaming VG27AQA1A - 1107292 - zdjęcie 4
ASUS TUF Gaming VG27AQA1A - 1107292 - zdjęcie 5ASUS TUF Gaming VG27AQA1A - 1107292 - zdjęcie 5
ASUS TUF Gaming VG27AQA1A - 1107292 - zdjęcie 6ASUS TUF Gaming VG27AQA1A - 1107292 - zdjęcie 6
ASUS TUF Gaming VG27AQA1A - 1107292 - zdjęcie 2
ASUS TUF Gaming VG27AQA1A - 1107292 - zdjęcie 3
ASUS TUF Gaming VG27AQA1A - 1107292 - zdjęcie 4
ASUS TUF Gaming VG27AQA1A - 1107292 - zdjęcie 5
ASUS TUF Gaming VG27AQA1A - 1107292 - zdjęcie 6
ASUS TUF Gaming VG27AQA1A
Zadaj pytanie
ASUSkod: 1107292
  • Przekątna:27"
  • Rozdzielczość ekranu:2560 x 1440
  • Matryca:LED, VA
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:170 Hz - OC, 144 Hz