| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 21:9 |
| Wielkość plamki | 0,231 x 0,231 mm |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Wysokość (z podstawą) | 541 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 130 mm |
| Szerokość | 808 mm |
| Waga | 8,1 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel USB-A -> USB-B Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Dodatkowe informacje | Funkcja Picture-by-Picture (PBP) Funkcja Picture-in-Picture (PIP) Technologia Shadow Boost Technologia Extreme Low Motion Blur Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Wbudowany HUB USB |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Złącza | DisplayPort 1.2 - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Rozdzielczość ekranu | 3440 x 1440 (UWQHD) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 100 Hz |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| HDR | HDR 10 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 125% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~10° (w lewo) ~10° (w prawo) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync FreeSync™ |





























































