Cudy 5p GS105D
Powiększ swoją sieć w biurze lub domu, podłączając wiele urządzeń Ethernet. Cudy GS105D, 5-portowy gigabitowy switch w obudowie biurkowej, ułatwi to zadanie. Zapewnia on łączną przepustowość do 10 Gb/s i obsługuje różne technologie, takie jak MAC auto-learning oraz auto-aging. Architektura non-blocking umożliwia szybkie przesyłanie dużych plików bez zakłóceń w pracy sieci. Przełącznik korzysta również z rozwiązań zmniejszających zużycie energii przez urządzenie.

Wykorzystaj możliwości sieci Ethernet
Przełącznik Cudy GS105D umożliwia zwiększenie prędkości sieci dzięki pięciu portom Gigabit Ethernet. Przesyłaj pliki z przepustowością do 1 Gb/s, a funkcja auto-negocjacji złącza RJ-45 automatycznie dostosowuje prędkość do podłączonych urządzeń. Auto-MDI/MDIX automatycznie rozpoznaje podłączenie kabla krosowego lub prostego. Obsługa standardu 802.3x zapewnia wsparcie dla trybu Full Duplex oraz Half Duplex.

Zadbaj o zużycie energii
Nie martw się o wzrost kosztów podczas korzystania z przełącznika. Cudy GS105D automatycznie dostosowuje moc wyjściową do prędkości urządzenia i długości kabla. Dzięki temu zmniejsza zużycie energii przez urządzenie, korzystając tylko z takiej ilości prądu, jaka jest aktualnie potrzebna.

Wybierz inteligentnie
Rozważasz zakup urządzeń sieciowych? Nie jesteś pewien, jak produkty Cudy sprawdzą się w codziennym użytkowaniu? Przeczytaj opinię Roberta Koncewicza, redaktora portalu Geex.
Urządzenia sieciowe Cudy
Z internetem nie mogą dziać się cuda, bo ma on po prostu działać. A jeśli coś jest nie tak, warto zastanowić się, czy nie jest to wina sprzętu i najwyższa pora postawić na nowy, niezawodny. Pytanie brzmi, na jaki? Ale odpowiedź jest prostsza niż myślisz – postaw na urządzenia sieciowe Cudy. A w tym wypadku ewentualne internetowe cuda mogą kojarzyć się tylko i wyłącznie pozytywnie.
sprawdź pełną recenzję na
Robert Koncewicz
Redaktor portalu Geex| Architektura sieci | Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 5 |
| Maksymalny pobór mocy | 2,3 W |
| Wysokość | 24 mm |
| Waga | 0,08 kg |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
| Dodatkowe informacje | Praca w trybie half i full-duplex Automatyczna negocjacja szybkości połączeń |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 u IEEE 802.3 ab IEEE 802.3 x IEEE 802.3 IEEE 802.3 az |
| Złącza | RJ-45 10/100/1000 Mbps - 5 szt. |
| Power over Ethernet (PoE) | Brak PoE |
| Typ obudowy | Biurkowy |
| Przepustowość | 10 Gb/s |

