Cudy 8p GS108D
Zwiększ swoją sieć domową lub biurową, podłączając wiele urządzeń Ethernet. Cudy GS108D, 8-portowy gigabitowy switch w obudowie biurkowej, Ci to umożliwi. Zapewnia on całkowitą przepustowość do 16 Gb/s i obsługuje różne technologie, takie jak MAC auto-learning oraz auto-aging. Architektura non-blocking gwarantuje szybkie przesyłanie dużych plików bez zakłóceń w pracy sieci. Przełącznik wykorzystuje również technologie zmniejszające zużycie energii przez urządzenie.

Różnorodne funkcje sieciowe
Przełącznik Cudy GS108D umożliwia zwiększenie szybkości sieci dzięki ośmiu portom w standardzie Gigabit Ethernet. Przesyłaj pliki z przepustowością do 1 Gb/s, a funkcja auto-negocjacji złącza RJ-45 automatycznie dostosowuje prędkość do podłączonych urządzeń. Auto-MDI/MDIX automatycznie rozpoznaje podłączenie kabla krosowego lub prostego. Obsługa standardu 802.3x zapewnia wsparcie dla trybu Full Duplex oraz Half Duplex.

Oszczędność energii
Nie martw się o wzrost kosztów podczas użytkowania przełącznika. Cudy GS108D automatycznie dostosowuje moc wyjściową do szybkości urządzenia oraz długości kabla. Dzięki temu zmniejsza zużycie energii przez urządzenie, korzystając tylko z takiej ilości prądu, jaka jest w danym momencie potrzebna.

Wybierz mądrze
Rozważasz zakup urządzeń sieciowych? Nie jesteś pewien, jak produkty Cudy sprawdzą się w codziennym użytkowaniu? Przeczytaj opinię Roberta Koncewicza, redaktora portalu Geex.
Urządzenia sieciowe Cudy
Z internetem nie powinno być problemów, ponieważ ma on po prostu działać. Jeśli coś jest nie tak, warto zastanowić się, czy to nie wina sprzętu i czy nie nadszedł czas na nowy, niezawodny. Pytanie brzmi, na jaki? Odpowiedź jest prostsza niż myślisz – wybierz urządzenia sieciowe Cudy. W tym przypadku ewentualne internetowe cuda mogą kojarzyć się tylko pozytywnie.
sprawdź pełną recenzję na
Robert Koncewicz
Redaktor portalu Geex| Architektura sieci | Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 8 |
| Maksymalny pobór mocy | 2,3 W |
| Wysokość | 27 mm |
| Waga | 0,22 kg |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
| Dodatkowe informacje | Praca w trybie half i full-duplex Automatyczne krosowanie portów (Auto MDI-MDIX) Automatyczna negocjacja szybkości połączeń |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 u IEEE 802.3 ab IEEE 802.3 x IEEE 802.3 IEEE 802.3 az |
| Złącza | RJ-45 10/100/1000 Mbps - 8 szt. |
| Power over Ethernet (PoE) | Brak PoE |
| Typ obudowy | Biurkowy |
| Przepustowość | 16 Gb/s |
| Dostęp | Przeglądarka WWW (GUI) |











