Cudy 8p GS108
Cudy GS108 to gigabitowy switch z 8 portami, przeznaczony do ustawienia na biurku. Pozwala na rozszerzenie sieci w domu lub biurze oraz podłączenie wielu urządzeń Ethernet. Dzięki architekturze non-blocking, duże pliki są przesyłane szybko i bez zakłóceń. Funkcja Auto-MDI/MDIX automatycznie rozpoznaje rodzaj podłączonego kabla, czy to krosowy, czy prosty. Tryb VLAN zwiększa bezpieczeństwo, umożliwiając izolację ruchu sieciowego między wybranymi portami.

Niezawodna, gigabitowa wydajność
Przełącznik Cudy GS108 umożliwia zwiększenie szybkości sieci dzięki ośmiu portom Gigabit Ethernet. Przesyłaj pliki z prędkością do 1 Gb/s, a funkcja auto-negocjacji w złączach RJ-45 automatycznie dopasowuje prędkość do podłączonych urządzeń. Obsługa standardu 802.3x zapewnia działanie w trybie Full Duplex oraz Half Duplex. Automatyczne wykrywanie pętli ostrzega przed błędami połączeń, zapobiegając problemom z siecią.

Podłączaj liczne urządzenia
Z ośmioma portami Ethernet, w tym dwoma Uplink, Cudy GS108 umożliwia podłączenie wielu urządzeń do sieci w domu lub biurze. Zwiększ zasięg Wi-Fi, dodając bezprzewodowe punkty dostępowe. Prowadź rozmowy i konferencje online dzięki telefonom i urządzeniom VoIP. Rozbuduj system monitoringu, korzystając z licznych kamer IP. Co istotne, tryb Extend pozwala na wydłużenie zasięgu sygnału po kablu Ethernet do 250 metrów.

Wybierz inteligentnie
Zastanawiasz się nad zakupem sprzętu sieciowego? Nie jesteś pewien, jak produkty Cudy sprawdzą się na co dzień? Przeczytaj opinię Roberta Koncewicza, redaktora portalu Geex.
Urządzenia sieciowe Cudy
Internet powinien działać bez zarzutu, a jeśli coś jest nie tak, warto zastanowić się nad wymianą sprzętu na nowy i niezawodny. Jaki wybrać? Odpowiedź jest prostsza niż myślisz – postaw na urządzenia sieciowe Cudy. W tym przypadku ewentualne internetowe cuda będą tylko pozytywne.
sprawdź pełną recenzję na
Robert Koncewicz
Redaktor portalu Geex| Architektura sieci | Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 8 |
| Rozmiar tablicy MAC | 1 k |
| Ramka Jumbo | 2,000 B |
| Szybkość przekierowań pakietów | 11,9 Mb/s |
| Bufor pamięci | 2,5 MB |
| MTBF | 100 000 h |
| Wysokość | 25 mm |
| Waga | 0,30 kg |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
| Dodatkowe informacje | VLAN Praca w trybie half i full-duplex Automatyczne krosowanie portów (Auto MDI-MDIX) Automatyczna negocjacja szybkości połączeń |
| Szerokość | 137 mm |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 u IEEE 802.3 ab IEEE 802.3 x IEEE 802.3 |
| Złącza | RJ-45 10/100/1000 Mbps - 8 szt. |
| Power over Ethernet (PoE) | Brak PoE |
| Typ obudowy | Biurkowy |
| Przepustowość | 16 Gb/s |
| Dostęp | Przeglądarka WWW (GUI) |











