Cudy 16p GS1016
Cudy GS1016 to gigabitowy switch z 16 portami, który można zamontować na biurku lub w szafie RACK. Dzięki przepustowości 32 Gb/s i architekturze non-blocking, umożliwia szybkie przesyłanie dużych plików bez zakłóceń w sieci. Funkcja VLAN z izolacją portów zwiększa bezpieczeństwo, umożliwiając oddzielenie ruchu między nimi. Tryb Extend pozwala na wydłużenie zasięgu transmisji sygnału przez kabel Ethernet do 250 metrów. Rozbuduj swoją sieć firmową i podłącz różne urządzenia Ethernet, takie jak komputery, telefony VoIP czy kamery IP.

Wydajna obsługa ruchu sieciowego
Przełącznik Cudy GS1016 umożliwia zwiększenie szybkości sieci dzięki szesnastu portom Gigabit Ethernet. Przesyłaj pliki z prędkością do 1 Gb/s, a funkcja auto-negocjacji złączy RJ-45 automatycznie dostosowuje prędkość do podłączonych urządzeń. Obsługa standardu 802.3x zapewnia wsparcie dla trybów Full Duplex i Half Duplex. Funkcja Auto-MDI/MDIX automatycznie rozpoznaje, czy kabel jest krosowy czy prosty.

Zmniejsz zużycie energii
Bez obaw o wzrost kosztów podczas użytkowania przełącznika Cudy GS1016. Automatycznie dostosowuje on moc na każdym porcie do stanu pracy urządzenia i długości kabla Ethernet. Dzięki temu zmniejsza zużycie energii, korzystając tylko z takiej ilości prądu, jaka jest aktualnie potrzebna.

Wybierz inteligentnie
Zastanawiasz się nad zakupem sprzętu sieciowego? Nie jesteś pewien, jak produkty Cudy sprawdzą się w codziennym użytkowaniu? Przeczytaj opinię Roberta Koncewicza, redaktora portalu Geex.
Urządzenia sieciowe Cudy
Internet powinien działać bez zarzutu, a jeśli coś jest nie tak, warto zastanowić się nad wymianą sprzętu na nowy, niezawodny. Jaki wybrać? Odpowiedź jest prostsza, niż myślisz – postaw na urządzenia sieciowe Cudy. W tym przypadku ewentualne internetowe cuda mogą być tylko pozytywne.
sprawdź pełną recenzję na
Robert Koncewicz
Redaktor portalu Geex
| Architektura sieci | Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 16 |
| Rozmiar tablicy MAC | 8 k |
| Maksymalny pobór mocy | 15 W |
| Wysokość | 44 mm |
| Waga | 230 g 0,23 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Elementy montażowe Kabel zasilający |
| Dodatkowe informacje | VLAN Praca w trybie half i full-duplex Automatyczne krosowanie portów (Auto MDI-MDIX) Automatyczna negocjacja szybkości połączeń |
| Szerokość | 200 mm |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 u IEEE 802.3 ab IEEE 802.3 x IEEE 802.3 |
| Złącza | RJ-45 10/100/1000 Mbps - 16 szt. |
| Power over Ethernet (PoE) | Brak PoE |
| Typ obudowy | Do szaf RACK Biurkowy |
| Przepustowość | 32 Gb/s |









