Cudy 24p GS1024
Cudy GS1024 to gigabitowy switch z 24 portami, który można zamontować na biurku lub w szafie RACK. Dzięki przepustowości 48 Gb/s i architekturze non-blocking, umożliwia szybkie przesyłanie dużych plików bez zakłóceń w sieci. Funkcja VLAN z izolacją portów downlink zwiększa bezpieczeństwo, oddzielając ruch między nimi. Tryb Extend pozwala na wydłużenie zasięgu transmisji sygnału po kablu Ethernet do 250 metrów. Rozbuduj swoją sieć firmową i podłącz różne urządzenia, takie jak komputery, telefony VoIP czy kamery IP.

Wsparcie dla szybkiej łączności
Przełącznik Cudy GS1024 umożliwia zwiększenie prędkości sieci dzięki 24 portom Gigabit Ethernet. Przesyłaj pliki z przepustowością do 1 Gb/s, a funkcja auto-negocjacji złącza RJ-45 automatycznie dostosowuje prędkość do podłączonych urządzeń. Funkcja Auto-MDI/MDIX automatycznie rozpoznaje, czy kabel jest krosowy czy prosty. Obsługa standardu 802.3x zapewnia wsparcie dla trybu Full Duplex oraz Half Duplex.

Zużycie energii pod kontrolą
Bez obaw o wzrost kosztów energii przy używaniu przełącznika Cudy GS1024. Automatycznie dostosowuje moc na każdym porcie do stanu pracy podłączonego urządzenia oraz długości kabla Ethernet. Dzięki temu zmniejsza zużycie energii, korzystając tylko z takiej ilości, jaka jest aktualnie potrzebna.

Wybierz inteligentnie
Rozważasz zakup urządzeń sieciowych? Nie jesteś pewien, jak produkty Cudy sprawdzą się w codziennym użytkowaniu? Przeczytaj opinię Roberta Koncewicza, redaktora portalu Geex.
Urządzenia sieciowe Cudy
Internet powinien działać bez zakłóceń, a jeśli coś jest nie tak, warto zastanowić się nad wymianą sprzętu na nowy, niezawodny. Jaki wybrać? Odpowiedź jest prostsza niż myślisz – postaw na urządzenia sieciowe Cudy. W tym przypadku internetowe cuda mogą być tylko pozytywne.
sprawdź pełną recenzję na
Robert Koncewicz
Redaktor portalu Geex| Architektura sieci | Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 24 |
| Rozmiar tablicy MAC | 8 k |
| Maksymalny pobór mocy | 15 W |
| Wysokość | 44 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Kabel zasilający |
| Dodatkowe informacje | VLAN Automatyczne krosowanie portów (Auto MDI-MDIX) Automatyczna negocjacja szybkości połączeń |
| Szerokość | 270 mm |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 u IEEE 802.3 ab IEEE 802.3 x IEEE 802.3 |
| Złącza | RJ-45 10/100/1000 Mbps - 24 szt. |
| Power over Ethernet (PoE) | Brak PoE |
| Typ obudowy | Do szaf RACK |
| Przepustowość | 48 Gb/s |
| Dostęp | Przeglądarka WWW (GUI) Wiersz poleceń (CLI) SNMP v1/v2c/v3 RMON Telnet |







