Cudy 26p FS1026PS1
Zwiększ możliwości swojej sieci dzięki 26-portowemu switchowi Cudy FS1026PS1. Zapewnia on przepustowość do 10,8 Gb/s, korzystając z 24 portów RJ-45 z funkcją POE, dwóch portów Uplink oraz jednego SFP. Rozbuduj sieć w swojej firmie i podłączaj różne urządzenia, zasilając je tym samym kablem, takie jak punkty dostępowe, telefony VoIP czy kamery IP. VLAN z izolacją portów zwiększa bezpieczeństwo, umożliwiając oddzielenie ruchu między nimi.

Szybka
Przełącznik Cudy FS1026PS1 umożliwia zwiększenie prędkości sieci dzięki 24 portom Fast Ethernet (do 100 Mb/s) oraz gigabitowym portom uplink/SFP. Tryb Extend pozwala na wydłużenie zasięgu transmisji sygnału po kablu Ethernet do 250 metrów. Funkcja Plug and Play umożliwia podłączanie nowych urządzeń bez skomplikowanej konfiguracji.

Zasilanie po skrętce PoE
Każdy port RJ-45 obsługuje zasilanie w standardzie 802.3af/at. Całkowity budżet mocy PoE wynosi do 300 W, a pojedynczy port może dostarczyć moc do 32 W (PoE+) lub 15,4 W (PoE). W przypadku wykrycia problemu z podłączonym urządzeniem, przełącznik automatycznie je zresetuje, aby przywrócić normalne działanie.

Wybierz inteligentnie
Rozważasz zakup sprzętu sieciowego? Nie jesteś pewien, jak produkty Cudy sprawdzą się w codziennym użytkowaniu? Przeczytaj opinię Roberta Koncewicza, redaktora portalu Geex.
Urządzenia sieciowe Cudy
Internet powinien działać bez zarzutu, a jeśli coś jest nie tak, warto sprawdzić, czy to nie wina sprzętu i rozważyć zakup nowego, niezawodnego. Jaki wybrać? Odpowiedź jest prostsza, niż myślisz – postaw na urządzenia sieciowe Cudy. W tym przypadku ewentualne internetowe cuda mogą być tylko pozytywne.
sprawdź pełną recenzję na
Robert Koncewicz
Redaktor portalu Geex| Architektura sieci | Fast Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 27 |
| Rozmiar tablicy MAC | 2 k |
| Maksymalny pobór mocy | 300 W |
| Szybkość przekierowań pakietów | 8 Mb/s |
| Bufor pamięci | 1 MB |
| Liczba grup VLAN | 4096 |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 24 |
| Wysokość | 46 mm |
| Waga | 1,9 kg |
| Dodatkowe informacje | Link Aggregation QoS VLAN IGMP Snooping Spanning Tree Rapid Spanning Tree |
| Szerokość | 320 mm |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 u IEEE 802.3 ab IEEE 802.3 z IEEE 802.3 x IEEE 802.3 IEEE 802.3 af IEEE 802.3 at |
| Złącza | RJ-45 10/100/1000 Mbps - 2 szt. SFP - 1 szt. RJ-45 10/100 Mbps - 24 szt. |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE 802.3af (PSE) do 15.4W PoE+ 802.3at (PSE) do 30W PoE 802.3af (PSE) do 15.4 W PoE+ 802.3at (PSE) do 30 W |
| Typ obudowy | Do szaf RACK |
| Przepustowość | 10,8 Gb/s |
| Dostęp | Przeglądarka WWW (GUI) Wiersz poleceń (CLI) SNMP v1/v2c/v3 RMON Telnet |

