Cudy 26p GS1028PS2
Cudy GS1028PS2 to gigabitowy przełącznik z 26 portami, który można zamontować w szafie RACK. Zapewnia on przepustowość do 56 Gb/s, korzystając z 24 portów RJ-45 z funkcją POE oraz dwóch złączy combo. Rozszerz swoją sieć firmową, podłączając wiele urządzeń i jednocześnie je zasilając, takich jak punkty dostępowe, telefony VoIP czy kamery IP. VLAN z izolacją portów zwiększa bezpieczeństwo, umożliwiając oddzielenie ruchu między nimi. Tryb Extend pozwala na wydłużenie zasięgu transmisji sygnału po kablu Ethernet do 250 metrów.

Wsparcie dla Power over Ethernet
Przełącznik Cudy GS1028PS2 umożliwia zwiększenie szybkości sieci dzięki 24 portom Gigabit Ethernet oraz dwóm gigabitowym portom combo Ethernet/SFP. Każdy port RJ-45 obsługuje zasilanie w standardzie 802.3af/at. Całkowity budżet mocy PoE wynosi do 300 W, a pojedynczy port może dostarczyć moc do 32 W (PoE+) lub 15,4 W (PoE). Priorytety portów pozwalają na wybór kluczowych urządzeń, których zasilanie będzie utrzymywane w pierwszej kolejności w przypadku wzrostu zapotrzebowania na energię.

Wydajna i bezpieczna konstrukcja
Cudy GS1028PS2 jest zbudowany z wysokiej jakości komponentów. Chip Texas Instruments TPS zapewnia optymalne zasilanie PoE, a chip Realtek gwarantuje wysoką wydajność i stabilność przełączania. Metalowa obudowa z otworami wentylacyjnymi zapewnia odpowiednie chłodzenie i trwałość. Dodatkowo urządzenie posiada ochronę przed wyładowaniami elektrostatycznymi.

Wybierz inteligentnie
Zastanawiasz się nad zakupem sprzętu sieciowego? Nie jesteś pewien, jak produkty Cudy sprawdzą się w codziennym użytkowaniu? Przeczytaj opinię Roberta Koncewicza, redaktora portalu Geex.
Urządzenia sieciowe Cudy
Internet powinien działać bez zakłóceń, a jeśli coś jest nie tak, warto zastanowić się, czy to nie wina sprzętu i czy nie nadszedł czas na nowy, niezawodny. Pytanie brzmi, na jaki? Odpowiedź jest prostsza niż myślisz – wybierz urządzenia sieciowe Cudy. W tym przypadku ewentualne internetowe cuda mogą być tylko pozytywne.
sprawdź pełną recenzję na
Robert Koncewicz
Redaktor portalu Geex| Architektura sieci | Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 26 |
| Rozmiar tablicy MAC | 8 k |
| Maksymalny pobór mocy | 300 W |
| Ramka Jumbo | 9,600 B |
| Szybkość przekierowań pakietów | 41,7 Mb/s |
| Bufor pamięci | 4 MB |
| Liczba grup VLAN | 4096 |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 24 |
| Wysokość | 44 mm |
| Dodatkowe informacje | Link Aggregation QoS VLAN IGMP Snooping Spanning Tree Rapid Spanning Tree |
| Szerokość | 440 mm |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 u IEEE 802.3 ab IEEE 802.3 z IEEE 802.3 x IEEE 802.3 IEEE 802.3 af IEEE 802.3 at |
| Złącza | SFP - 2 szt. RJ-45 10/100/1000 Mbps - 24 szt. |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE 802.3af (PSE) do 15.4W PoE+ 802.3at (PSE) do 30W PoE 802.3af (PSE) do 15.4 W PoE+ 802.3at (PSE) do 30 W |
| Typ obudowy | Do szaf RACK |
| Przepustowość | 56 Gb/s |
| Dostęp | Przeglądarka WWW (GUI) Wiersz poleceń (CLI) SNMP v1/v2c/v3 RMON Telnet |
| Zarządzanie | Zarządzalny L2 |
| Materiał obudowy | Metal |







