Powerbank Xtorm Titan
Korzystaj z komfortu, dużej pojemności baterii oraz nowoczesnych rozwiązań dzięki Xtorm Titan. Ten powerbank posiada akumulator o pojemności 24 000 mAh, co pozwala na kilkukrotne naładowanie różnych urządzeń lub jednego sprzętu wielokrotnie. Urządzenie ma kilka portów ładowania, co ułatwia zasilanie wszystkich Twoich sprzętów podczas podróży. Szybkie ładowanie i miejsce na kabel zapewniają wygodę i oszczędność czasu.

Ładowanie wielu urządzeń
Powerbank Xtorm Titan zapewnia wygodę użytkowania. Producent wyposażył go w trzy porty USB-C z technologią szybkiego ładowania Power Delivery. Dodatkowo, akcesorium jest kompatybilne z urządzeniami takimi jak smartfony, laptopy, tablety i inne. Dzięki temu możesz mieć jedno urządzenie do wielu sprzętów w podróży i nie tylko. Sam powerbank ładuje się do pełna w mniej niż dwie godziny.

Przemyślana konstrukcja powerbanka
Nie musisz się martwić o dodatkowy przewód. Powerbank Xtorm Titan ma specjalne miejsce na kabel, który jest również dołączony do zestawu. Urządzenie pozwala także dbać o środowisko, ponieważ do jego produkcji użyto materiałów z recyklingu. Miękkie wykończenie zapewnia pewny chwyt i stylowy wygląd. Producent wyposażył powerbank w wyświetlacz, który pokazuje aktualny poziom naładowania baterii, dzięki czemu zawsze wiesz, kiedy wymaga ładowania.

Wybierz inteligentnie
Rozważasz zakup powerbanka? Nie jesteś pewien, jak Titan sprawdzi się na co dzień? Przeczytaj opinię Jakuba Kopanieckiego, redaktora portalu Geex.
Titan
Powerbanki Xtorm Titan oraz Xtorm Titan Pro to imponujące urządzenia z wieloma wyjątkowymi cechami. Nie są przesadnie duże, a ich minimalistyczna i elegancka obudowa kryje potężne ogniwa, które zasilą urządzenia wymagające dotychczas gniazdek elektrycznych, robiąc to zaskakująco szybko. Dołączony do zestawu kabel, choć krótki, jest zawsze pod ręką, a jego wykonanie jest wzorowe. Pod względem designu, jakości i kultury pracy praktycznie nie ma im nic do zarzucenia – powerbanki Xtorm Titan to najwyższa klasa.
sprawdź pełną recenzję na
Jakub Kopaniecki
Redaktor portalu Geex
| Kolor | Tytanowy |
| Pojemność nominalna | 24 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik LED Technologia Power Delivery Wbudowany wyświetlacz Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie |
| Wysokość | 30 mm |
| Szerokość | 90 mm |
| Waga | 626 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C |
| Rodzaje złączy | USB Typu-C (Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |
| Długość | 190 mm |

















































