Powerbank Xtorm Titan Pro
Xtorm Titan Pro łączy w sobie znakomity design z wysoką jakością. Powerbank posiada nowoczesne funkcje, które ułatwiają jego użytkowanie. Został wykonany z materiałów najwyższej jakości, co umożliwia szybkie ładowanie Twoich urządzeń, takich jak notebook, tablet czy smartfon. Bateria o pojemności 24.000 mAh zapewnia wystarczającą ilość energii na wiele godzin.

Wygodne rozwiązania
Korzystaj z komfortowego użytkowania powerbanka Xtorm Titan Pro. Urządzenie zostało wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i ma przyjemne w dotyku wykończenie. Dzięki temu możesz dbać o środowisko w elegancki sposób. Wyświetlacz LED w prosty sposób pokaże Ci poziom naładowania baterii, kiedy tego potrzebujesz. Powerbank posiada wbudowany schowek na magnetyczny kabel ładowania USB-C z technologią Power Delivery.

Szybkie i wydajne ładowanie czterech urządzeń
Ładuj nawet cztery urządzenia jednocześnie z Xtorm Titan Pro. Urządzenie wyposażone jest w 4 porty USB-C z technologią Power Delivery. Dodatkowo oferuje łączną moc ładowania 150 W, gdy wszystkie porty są używane. Jeden z portów ma moc ładowania 140 W, co czyni go idealnym do ładowania laptopa. Dzięki temu kompatybilne urządzenia są ładowane efektywnie. Titan Pro może naładować laptop w zaledwie 1,5 godziny, a pozostałe porty naładują Twój smartfon, słuchawki i tablet.

Wybierz inteligentnie
Rozważasz zakup powerbanka? Nie jesteś pewien, jak Titan Pro sprawdzi się w codziennym użytkowaniu? Przeczytaj opinię Jakuba Kopanieckiego, redaktora portalu Geex.
Titan Pro
Powerbanki Xtorm Titan oraz Xtorm Titan Pro to imponujące urządzenia o wielu wyjątkowych cechach. Nie są przesadnie duże, a ich minimalistyczna i bardzo elegancka obudowa skrywa potężne ogniwa, które nie tylko zasilą urządzenia wymagające dotychczas gniazdek elektrycznych, ale zrobią to zaskakująco szybko. Dołączony do zestawu kabel, choć krótki, mamy zawsze pod ręką, a jego wykonanie jest wzorowe. Pod względem designu, jakości i kultury pracy praktycznie nie ma czego im zarzucić – powerbanki Xtorm Titan to pierwsza liga.
sprawdź pełną recenzję na
Jakub Kopaniecki
Redaktor portalu Geex
| Kolor | Tytanowy |
| Pojemność nominalna | 24 000 mAh |
| Liczba wyjść | 4 |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik LED Technologia Power Delivery Wbudowany wyświetlacz Możliwość ładowania czterech urządzeń jednocześnie |
| Wysokość | 30 mm |
| Szerokość | 90 mm |
| Waga | 833 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C |
| Rodzaje złączy | USB Typu-C (Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |
| Długość | 190 mm |













































