Zestaw Inteligentnych gniazdek Meross MSS210HKKIT (HomeKit)
Zestaw inteligentnych gniazdek MSS210HKKIT od Meross umożliwia zdalne zarządzanie urządzeniami podłączonymi do gniazdka, ustawianie timerów oraz tworzenie harmonogramów włączania i wyłączania. Są kompatybilne z asystentami głosowymi Alexa, Apple HomeKit, SmartThings i Google, co pozwala na sterowanie nimi za pomocą poleceń głosowych.
Gniazdko działa w oparciu o Wi-Fi i posiada liczne zabezpieczenia przed przeciążeniem, przepięciem oraz przegrzaniem, co zapewnia bezpieczne użytkowanie tego urządzenia.
W komplecie znajdują się dwa gniazdka Meross MSS210HK.

Inteligentny timer
Gniazdka Meross MSS210HK oferują również możliwość ustawienia timera za pomocą aplikacji, co pozwala na decydowanie o godzinach, w których urządzenia w domu mają być aktywne lub wyłączone. To doskonały sposób na oszczędzanie energii, który zapobiega niepotrzebnemu zużyciu prądu.

Zdalna kontrola i sterowanie głosem
Jeśli zapomniałeś zgasić światło przed wyjściem z domu lub chcesz, aby pozostało włączone, aby odstraszyć potencjalnych intruzów, możesz to zrobić zdalnie za pomocą aplikacji Meross. To niezwykła wygoda i komfort, które doceni każdy użytkownik gniazdek Meross.
Dodatkowo, dzięki asystentom głosowym, możesz kontrolować swoje urządzenia bez potrzeby sięgania po telefon. Wystarczy wypowiedzieć odpowiednią komendę, aby włączyć lub wyłączyć dane urządzenie. Gniazdka Meross z zestawu MSS210HKKIT współpracują z Apple HomeKit, Amazon Alexa, Asystentem Google i SmartThings.

| Kolor | Biały |
| Wysokość | 67 mm |
| Łączność | Wi-Fi |
| Dodatkowe informacje | Współpraca z Apple HomeKit Współpraca z Amazon Alexa, Google Assistant, Samsung SmartThings |
| Funkcje | Harmonogramy zasilania Zarządzanie głosem Zdalne zarządzanie |
| Szerokość | 67 mm |
| Zarządzanie | Aplikacja mobilna |
| Częstotliwość | 2,4 GHz |
| Wymagania systemowe | Android iOS |
| Kompatybilność | Smartfony Tablety |
| Ilość sztuk w zestawie | 2 |
| Rodzaj uziemienia | SCHUKO |









