Powerbank Belkin 20000mAh (USB-C, 30W)
Powerbank Belkin zapewnia efektywne ładowanie wielu urządzeń podczas podróży. Jego pojemność wynosi aż 20000 mAh, co wystarcza na kilka dodatkowych godzin pracy. Dzięki dużej mocy Twoje urządzenia szybko zostaną naładowane. Producent wyposażył go w dwa porty, co pozwala na jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń.

Szybkie ładowanie dwóch urządzeń
Powerbank Belkin posiada dwa porty ładowania. Port USB-C oferuje moc do 30 W, a port USB-A do 12 W. Dzięki temu możesz zasilać dwa urządzenia, takie jak smartfon, tablet czy laptop. Dodatkowo, port USB-C wspiera technologię Power Delivery, co umożliwia jeszcze szybsze ładowanie sprzętu.
Takie rozwiązania pozwalają naładować MacBook'a na około 9 godzin. Powerbank zapewnia około 28 godzin pracy dla iPada oraz 77 godzin dla smartfona.

| Kolor | Czarny |
| Pojemność nominalna | 20 000 mAh |
| Liczba wyjść | 2 |
| Wysokość | 26 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Typu-C - USB Typu-C |
| Dodatkowe informacje | Technologia Power Delivery Możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie |
| Szerokość | 75 mm |
| Długość | 157 mm |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |







































