Powerbank Belkin 10000mAh (15W, USB-C, USB-A)
Ładuj swoje urządzenia w podróży, na uczelni lub w biurze z łatwością. Belkin 10000 mAh posiada trzy porty ładowania, co pozwala na jednoczesne zasilanie kilku sprzętów. Jego kompaktowa budowa oraz dołączony kabel sprawiają, że idealnie nadaje się do noszenia w torbie lub plecaku. Wskaźnik LED poinformuje Cię, gdy bateria w urządzeniu się wyczerpuje.

Ładowanie trzech urządzeń
Powerbank Belkin umożliwia jednoczesne zasilanie trzech urządzeń. Jego pojemność 10000 mAh wystarcza na kilka godzin działania sprzętów takich jak smartfony, tablety czy laptopy. Akcesorium wyposażono w dwa porty USB-A oraz jeden USB-C. Przy pełnym obciążeniu, powerbank dostarcza moc do 15 W.

Wygodne użytkowanie sprzętu
Oprócz wielu portów, powerbank Belkin 10000 mAh oferuje komfortowe rozwiązania. Jego główną zaletą jest duża pojemność oraz kompaktowy rozmiar, co pozwala na zabranie go wszędzie. W zestawie znajduje się kabel USB-C do USB-C, co umożliwia natychmiastowe użycie po wyjęciu z opakowania. Wbudowana dioda LED w prosty sposób informuje o konieczności naładowania powerbanka.

| Kolor | Czarny |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Wysokość | 26 mm |
| Waga | 270 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB - USB Typu-C |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik LED Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie |
| Szerokość | 101 mm |
| Długość | 169 mm |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |





















































