Powerbank Belkin 10000mAh (15W, USB-C, USB-A)
Łatwo naładuj swoje urządzenia w podróży, na uczelni lub w biurze. Belkin 10000 mAh posiada trzy porty ładowania, co pozwala na jednoczesne zasilanie kilku sprzętów. Jego kompaktowa budowa oraz dołączony kabel sprawiają, że idealnie nadaje się do noszenia w torbie lub plecaku. Wskaźnik LED poinformuje Cię, gdy bateria w urządzeniu się wyczerpuje.

Ładowanie trzech urządzeń
Z powerbankiem Belkin możesz jednocześnie zasilać trzy urządzenia. Bateria o pojemności 10000 mAh zapewnia kilka godzin działania dla sprzętów takich jak smartfony, tablety czy laptopy. Akcesorium wyposażono w dwa porty USB-A oraz jeden USB-C. Przy pełnym obciążeniu portów, powerbank dostarcza moc do 15 W.

Komfortowe użytkowanie sprzętu
Oprócz wielu portów, powerbank Belkin 10000 mAh oferuje wygodne funkcje. Jego główną zaletą jest duża pojemność oraz kompaktowy rozmiar, co pozwala na zabranie go wszędzie. W zestawie znajduje się kabel USB-C do USB-C, co umożliwia natychmiastowe użycie po wyjęciu z opakowania. Wbudowana dioda LED w prosty sposób sygnalizuje potrzebę naładowania powerbanku.

| Kolor | Niebieski |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Wysokość | 26 mm |
| Waga | 222 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB - USB Typu-C |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik LED Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie |
| Szerokość | 101 mm |
| Długość | 169 mm |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |

























































