Powerbank Belkin 20000mAh (15W, USB-C, USB-A)
Powerbank Belkin oferuje pojemność 20000 mAh, co dostarcza ponad 75 dodatkowych godzin zasilania. Urządzenie posiada trzy porty do ładowania, co umożliwia zasilanie nie tylko telefonu, ale również tabletu i słuchawek bezprzewodowych. Kompaktowa i dobrze zaprojektowana konstrukcja zapewnia komfort użytkowania podczas każdej podróży, zarówno krótkiej, jak i długiej.

Inteligentne rozwiązania
Korzystaj z mobilnej energii dzięki Belkin. Powerbank posiada port USB-C oraz dwa porty USB-A, co pozwala na jednoczesne ładowanie trzech urządzeń. W zestawie znajduje się również kabel USB-A do USB-C, co umożliwia natychmiastowe ładowanie po wyjęciu z opakowania. Dzięki wbudowanej diodzie LED zawsze będziesz wiedział, kiedy powerbank wymaga doładowania.

| Kolor | Różowy |
| Pojemność nominalna | 20 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Wysokość | 22,8 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB - USB Typu-C |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik LED Funkcja magnetyczna MagSafe Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Długość | 159 mm |
| Szerokość | 80 mm |
| Napięcie nominalne | 5 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Jump starter | Nie |





















































