Sony SA-RS3S
Dwudrożne tylne głośniki Sony SA-RS3S z jednostkami nisko- i wysokotonowymi tworzą bogatą i szeroką scenę dźwiękową o wyjątkowej czystości. Z mocą wyjściową 2 × 50 W doskonale uzupełniają soundbar, ożywiając filmy i muzykę. Po włączeniu zasilania głośniki SA-RS3S automatycznie łączą się bezprzewodowo z soundbarem, co eliminuje konieczność czekania i plątaniny kabli.

Wzmocnij efekt dźwięku przestrzennego
Soundbary HT-A7000 i HT-A5000 same w sobie oferują intensywny dźwięk z szeroką strefą optymalnego brzmienia dla całej rodziny. Dodanie bezprzewodowych tylnych głośników SA-RS3S pozwala na jeszcze większy realizm rozrywki i dźwięk otaczający z każdej strony, w tym także z tyłu.
Dzięki technologii 360 Spatial Sound Mapping, bezprzewodowe tylne głośniki Sony SA-RS3S współpracują z najnowszymi kompatybilnymi soundbarami Sony, rozmieszczając w pomieszczeniu wiele pozornych głośników. W zoptymalizowanym polu dźwiękowym, gdzie otaczają Cię pozorne głośniki, każdy dźwięk brzmi niezwykle realistycznie. Wrażenie jest takie, jakby salon zamienił się w centrum akcji filmowej.

Wielokierunkowa, monolityczna konstrukcja
Głośniki Sony SA-RS3S można zamontować na ścianie lub ustawić na podłodze. W obu przypadkach doskonale dopełniają soundbar, a z ich jednolitych obudów z elegancko zaokrąglonymi narożnikami wydobywa się potężny dźwięk.

| Kolor kolumn | Czarny |
| Moc głośników (RMS) | 100 W |
| Rodzaj głośnika | Kolumna bezprzewodowa |
| Wysokość | 187 mm |
| Waga | 1,1 kg |
| Dołączone akcesoria | 2 x przewód zasilający Skrócona instrukcja obsługi |
| Zasilanie | Sieciowe Sieciowe |
| Konstrukcja głośnika | Bass-reflex Łączność bezprzewodowa |
| Funkcje dodatkowe | Możliwość montażu na ścianie |









