Switch QNAP 5p QSW-1105-5T
Przełącznik QNAP QSW-1105-5T z pięcioma portami 2,5 GbE szybko unowocześnia sieć. Umożliwia korzystanie z urządzeń obsługujących 2,5 GbE oraz serwera NAS bez potrzeby wymiany kabli sieciowych. Ma niemal bezgłośną konstrukcję bez wentylatora i działa w trybie plug-and-play. Oferuje także funkcje wykrywania i blokowania pętli sieciowej. Dzięki niemu można stworzyć ekonomiczne i szybkie środowisko sieciowe w domu lub firmie.

Aż 2,5 razy większa prędkość
Model QSW-1105-5T oferuje pięć portów 2,5 GbE, które współpracują z obecnymi urządzeniami Ethernet i są gotowe na sprzęt 2,5 GbE nowej generacji. Niezależnie od tego, czy aktualizujesz sieć do celów biznesowych czy domowych, QSW-1105-5T stanowi solidną bazę dla szybszej i bardziej płynnej pracy oraz rozrywki.

Nowoczesne środowiska sieciowe
Firma QNAP dostarcza wszechstronne i ekonomiczne rozwiązania w zakresie pamięci masowej i sieci, oferując różnorodne opcje łączności. Możesz łatwo i elastycznie unowocześnić swoje miejsce pracy lub sieć domową, aby sprostać aplikacjom wymagającym dużej przepustowości.
Przełączniki QNAP 10GbE/2,5GbE obsługują 10G/5G/2,5G/1G/100M, umożliwiając podłączenie wielu stacji roboczych i urządzeń, które wspierają większe transfery w środowiskach o dużym zagęszczeniu urządzeń.
QNAP NAS posiada jeden lub więcej portów 2,5GbE, a funkcja Trunking portów pozwala na łączenie wielu portów w celu zwiększenia przepustowości.
Serwery i komputery stacjonarne mogą być wyposażone w karty rozszerzeń sieci QNAP oparte na PCIe, które obsługują wielogigabitowe porty 10G/5G/2,5G/1G/100M Multi-Gig.
Laptopy i komputery z ograniczonymi możliwościami modernizacji mogą korzystać z przenośnego adaptera QNAP USB 3.2 Gen 1 do 5GbE, który umożliwia połączenie z sieciami 5G/2,5G/1G/100M przez USB.

Przystępna modernizacja sieci
Unowocześnienie sieci nie musi być kosztowne, a łączność 2,5 GbE zapewnia natychmiastową poprawę w porównaniu do standardowej łączności 1 GbE. Dzięki istniejącym kablom CAT 5e możesz od razu cieszyć się większymi prędkościami transferu.
Do korzystania z modelu QSW-1105-5T nie są potrzebne skomplikowane ustawienia – wystarczy podłączyć urządzenia i gotowe. Model QSW-1105-5T obsługuje funkcję autonegocjacji, która optymalizuje prędkość i wydajność transferu dla każdego podłączonego urządzenia.
Model QSW-1105-5T posiada funkcję wykrywania pętli sieci. W przypadku wykrycia pętli sieci model QSW-1105-5T automatycznie zablokuje porty objęte pętlą, co pozwala na szybkie przywrócenie normalnego działania sieci.

Chłodzenie i cicha praca
Urządzenie QSW-1105-5T ma konstrukcję bez wentylatora, co zapewnia niemal bezgłośne działanie. Unikalna konstrukcja z otworami wentylacyjnymi umożliwia chłodzenie urządzenia, jednocześnie zapewniając wysoką wydajność.

| Architektura sieci | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 5 |
| Rozmiar tablicy MAC | 16 k |
| Ramka Jumbo | 9,000 B |
| Maksymalny pobór mocy | 12 W |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 bz IEEE 802.3 u IEEE 802.3 ab IEEE 802.3 x IEEE 802.3 |
| Wysokość | 34 mm |
| Waga | 0,58 kg |
| Dodatkowe informacje | Praca w trybie full-duplex Detekcja pętli |
| Dołączone akcesoria | Elementy montażowe Stopki gumowe Zasilacz |
| Złącza | RJ-45 100/1000/2500 Mbps - 5 szt. |
| Zarządzanie | Niezarządzalny |
| Power over Ethernet (PoE) | Brak PoE |
| Przepustowość | 25 Gb/s |
| Typ obudowy | Biurkowy |











