| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 21:9 |
| Wielkość plamki | Brak informacji |
| Kontrast statyczny | 2 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | Mega ∞ |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Wysokość (z podstawą) | 478 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Moc głośników | Nie dotyczy |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Szerokość | 807 mm |
| Waga | 5,6 kg |
| Dodatkowe informacje | Zakrzywienia ekranu - 1000R Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Dołączone akcesoria | Kabel DisplayPort Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Zasilacz |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. USB 2.0 - 1 szt. HDMI - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 165 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3440 x 1440 (UWQHD) |
| Wersja | C34G55TWWPX |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ Premium FreeSync Premium |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | Brak informacji |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 75 x 75 mm |
| HDR | HDR 10 |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
























































