Oprawa oświetleniowa Yeelight Spotlight (1 żarówka) Czarna
Czarna oprawa oświetleniowa Yeelight Spotlight doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz. Wyposażona jest w jedną żarówkę, której położenie można regulować w poziomie do 350° oraz w pionie do 90°. Charakteryzuje się eleganckim designem i umożliwia dostosowanie parametrów światła, takich jak temperatura barwowa, jasność i kolor – do wyboru jest ponad 16 milionów odcieni.
Zdalne sterowanie oprawą Spotlight jest możliwe dzięki aplikacji Yeelight. Urządzenie współpracuje również z popularnymi platformami do zarządzania inteligentnym domem, takimi jak Samsung SmartThings czy Google Home.

Aż 16 milionów kolorów do wyboru
Planujesz wieczór filmowy z przyjaciółmi? A może organizujesz urodzinowe przyjęcie? Oprawa oświetleniowa Yeelight Spotlight pomoże Ci stworzyć odpowiedni nastrój.
Urządzenie umożliwia swobodną zmianę koloru światła – możesz wybierać spośród ponad 16 milionów barw. Dzięki temu łatwo stworzysz niezapomnianą atmosferę podczas romantycznej kolacji, domowej imprezy i nie tylko.

Regulacja jasności i temperatury barwowej
Chcesz jeszcze lepiej dopasować oświetlenie do sytuacji? Oprawa Yeelight Spotlight na to pozwala – umożliwia wygodną regulację jasności światła oraz jego temperatury barwowej w zakresie 2700-6500K.
Możesz więc idealnie dostosować je do swoich potrzeb. Chłodne, jasne światło pomoże Ci się skoncentrować – będzie doskonałe do pracy lub nauki. A jeśli chcesz się zrelaksować po pełnym wyzwań dniu, wybierz ciepłe, lekko przyciemnione oświetlenie.

Wygodne sterowanie i inteligentne sceny
Teraz możesz jeszcze łatwiej zarządzać oświetleniem. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację Yeelight, która pozwala nie tylko zdalnie włączać i wyłączać światło, ale także zmieniać jego kolor. Oprawa Yeelight Spotlight współpracuje również z asystentami Google Assistant i Amazon Alexa, co umożliwia kontrolowanie oświetlenia za pomocą prostych komend. Urządzenie jest także kompatybilne z platformą Samsung SmartThings. Gracze również znajdą coś dla siebie – produkt współpracuje z Razer Chroma RGB, co pozwala cieszyć się dynamicznymi efektami świetlnymi dopasowanymi do wydarzeń z ulubionej gry.
Ułatw sobie zarządzanie inteligentnym domem. Oprawy oświetleniowe Yeelight Spotlight obsługują sterowanie grupowe, co jest idealnym rozwiązaniem, jeśli planujesz zakup większej liczby urządzeń. Oznacza to, że nie musisz kontrolować każdego z osobna. Łącz swoje żarówki w grupy i korzystaj z inteligentnych scen, aby jednym kliknięciem lub komendą obsługiwać oświetlenie w całym domu. Wychodzisz do pracy? Teraz z łatwością zgasisz światło we wszystkich pomieszczeniach. Możesz też sprawić, że po powrocie jednym kliknięciem włączysz żarówki w przedpokoju, kuchni i salonie.

| Kolor | Czarny |
| Żywotność | 15 000 h |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki | 60 W |
| Strumień świetlny | 350 lm |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Wysokość | 20 mm |
| Szerokość | 130 mm |
| Zasilanie | Sieciowe Sieciowe |
| Łączność | Wi-Fi |
| Zawartość zestawu | Elementy montażowe Instrukcja obsługi |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Głosowe (Asystent Google, Alexa) Razer Chroma Samsung SmartThings |
| Typ | Oprawa oświetleniowa |
| Barwa światła | RGB |
| Regulacja jasności | Tak |
| Temperatura barwowa | 2700 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 220 - 240 V |
| Funkcje | Zmieniające się kolory Synchronizacja światła z filmami, grami oraz muzyką |



