Powerbank Trust Primo ECO 10000mAh
Przygotuj swój smartfon na każdą okazję – na uczelni, w pracy czy w domu. Powerbank Trust Primo ECO to stylowe i funkcjonalne urządzenie, które zapewni Ci stały dostęp do energii. Z pojemnością aż 10 000 mAh, pozwala na wielogodzinne korzystanie z urządzeń mobilnych bez obaw o rozładowanie. Model Primo ECO posiada kilka portów, dzięki czemu możesz ładować kilka sprzętów jednocześnie lub podzielić się energią z bliskimi.

Multiple ports for charging several devices
Trust Primo ECO wyposażony jest w dwa porty USB-A oraz jeden USB-C, co umożliwia jednoczesne ładowanie różnych sprzętów. Dodatkowo, posiada port microUSB do zasilania samego powerbanka. Dzięki temu możesz korzystać z niego do ładowania smartfonów, tabletów i innych urządzeń, nie martwiąc się o ograniczenia. To praktyczne rozwiązanie dla osób, które potrzebują energii na wielu urządzeniach jednocześnie.

Stylowa, kompaktowa budowa
Choć Primo ECO oferuje dużą pojemność i wiele portów, jest niezwykle poręczny. Smukła sylwetka sprawia, że bez trudu zmieści się w torbie czy plecaku. Lekka konstrukcja pozwala na wygodne noszenie w dłoni. Czarna obudowa wyposażona jest w zabezpieczenia, chroniące przed przeładowaniem, przegrzaniem i zwarciem, co zapewnia bezpieczne użytkowanie. Wykonany z materiałów z recyklingu, ten powerbank to także krok w stronę ochrony środowiska.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-jonowy |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Wysokość | 15 mm |
| Waga | 240 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB - microUSB |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przed przeładowaniem (SCP) Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Wskaźnik LED Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie (OCP) Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem (OVP) Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe (OTP) Zabezpieczenie termiczne Fast Charge Zabezpieczenie przeciwzwarciowe (SCP) Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem (OCP) Zabezpieczenie termiczne (OTP) Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Długość | 138 mm |
| Szerokość | 72 mm |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Napięcie nominalne | 5 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) Micro USB (In) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Prąd wyjściowy | 3 A 2,4 A |
| Jump starter | Nie |

























































