Powerbank Trust Primo ECO 5000mAh
Ładuj swój telefon komórkowy wygodnie na uczelni, w biurze czy w domu. Powerbank Trust Primo ECO to stylowe urządzenie, które zapewni Ci energię. Posiada pojemność aż 5000 mAh, co gwarantuje kilka dodatkowych godzin zasilania dla Twoich urządzeń mobilnych. Primo ECO ma kilka portów, co pozwala na ładowanie urządzeń lub dzielenie się energią z innymi.

Wiele portów do ładowania różnych urządzeń
Powerbank Trust Primo ECO posiada port USB-A oraz port USB-C do ładowania urządzeń. Dodatkowo ma port microUSB do ładowania samego powerbanka. Dzięki temu można ładować kilka urządzeń jednocześnie. Akcesorium jest kompatybilne nie tylko ze smartfonami, ale także z tabletami.

Stylowa, kompaktowa konstrukcja
Mimo dużej pojemności i wielu portów, Primo ECO jest bardzo kompaktowy. Jego smukły design sprawia, że łatwo zmieści się w torbie czy plecaku. Akcesorium jest również lekkie, co umożliwia noszenie go w ręce. Czarna konstrukcja posiada zabezpieczenia, takie jak ochrona przed przeładowaniem, przegrzaniem czy zwarciem, co zapewnia wygodne i bezpieczne użytkowanie. Wykonany z materiałów z recyklingu, pozwala dbać o środowisko.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-jonowy |
| Pojemność nominalna | 5 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Wysokość | 10 mm |
| Waga | 130 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB - microUSB |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przed przeładowaniem (SCP) Zabezpieczenie przeciwzwarciowe Wskaźnik LED Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie (OCP) Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem (OVP) Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe (OTP) Zabezpieczenie termiczne Fast Charge Zabezpieczenie przeciwzwarciowe (SCP) Zabezpieczenie przed zbyt wysokim prądem (OCP) Zabezpieczenie termiczne (OTP) Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe (OVP) |
| Długość | 130 mm |
| Szerokość | 69 mm |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Napięcie nominalne | 5 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) Micro USB (In) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Prąd wyjściowy | 3 A 2,4 A |
| Jump starter | Nie |

























































