Inteligentny robot sprzątający Karcher RCV 3
Inteligentny robot sprzątający Karcher RCV 3 jest wyposażony w dokładną nawigację LiDAR oraz łatwe sterowanie przez aplikację. Samodzielnie i systematycznie odkurza dywany z krótkim włosiem oraz odkurza i mopuje twarde podłogi. Dodatkowo, robot przekazuje istotne informacje, w tym o bieżącym statusie, za pomocą komunikatów głosowych. Regularne aktualizacje poprawiają i wzbogacają funkcjonowanie odkurzacza automatycznego oraz aplikacji.

Dokładne czyszczenie
Robot sprzątający Karcher RCV 3 zadba o czystość podłóg, co pozwala na więcej czasu na relaks. Po uruchomieniu RCV 3 systematycznie i samodzielnie czyści Twoje twarde podłogi oraz dywany z niskim włosiem. Obrotowa szczotka, a w przypadku obszarów przy krawędziach, szczotka boczna i wentylator, sprawiają, że suche zanieczyszczenia trafiają bezpośrednio do wbudowanego pojemnika na brud. Tam, gdzie to potrzebne, odkurzacz automatyczny RCV 3 nie tylko odkurza, ale także mopuje podłogę na mokro. Akumulator robota sprzątającego RCV 3 można regularnie ładować, a po zakończeniu sprzątania urządzenie zawsze wraca do stacji ładującej.

Sterowanie za pomocą aplikacji
Aplikacja Karcher pozwala robotowi RCV 3 poznawać otoczenie i automatycznie tworzyć mapy pomieszczeń dzięki technologii LiDAR. Każde pomieszczenie może być czyszczone w indywidualny sposób. Wybrane pomieszczenia mogą być odkurzane, mopowane lub pozostawione bez czyszczenia. Możesz również dostosować ilość używanej wody oraz intensywność czyszczenia. Dodatkowo, czujniki chronią urządzenie przed upadkiem, na przykład ze schodów. Robota sprzątającego RCV 3 można wygodnie uruchomić w aplikacji zgodnie z indywidualnym harmonogramem lub naciskając przycisk na urządzeniu. Gdy robot będzie potrzebował Twojej pomocy, usłyszysz odpowiedni komunikat.

| Kolor | Biały |
| Moc ssania | 2500 Pa |
| Poziom hałasu | 67 dB |
| Waga | 3,7 kg |
| Dołączone akcesoria | Narzędzie do czyszczenia Stacja ładująca Zbiornik na zanieczyszczenia suche i mokre Szczotka boczna - 2 szt. Ściereczka do przecierania na sucho i mokro Szczotka do czyszczenia Filtr - 2 szt. |
| Czujniki | Wykrywający przeszkody Krawędzi Skanowanie laserowe dToF |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna |
| Zasilanie | Akumulator |
| Automatyczny powrót do stacji dokującej | Tak |
| Pojemność worka / pojemnika | 420 ml |
| Tryby sprzątania | Auto Czyszczenie na mokro Czyszczenie na sucho Punkt |
| Czas pracy | ok. 120 minut |
| Opcje sprzątania | Odkurzanie Mopowanie |
| Pojemność akumulatora | 3200 mAh |
| Funkcje | Mapowanie otoczenia Timer Rozpoznawanie dywanów |



















