Powerbank Samsung Galaxy 25W Battery Pack 10.000 mAh
Korzystaj z komfortu szybkiego ładowania podczas podróży. Powerbank Samsung Galaxy Battery Pack oferuje ładowanie o mocy do 25 W. Zapewnia urządzeniom natychmiastową energię przez cały dzień i sam również szybko się ładuje. Zawiera akumulator wykonany z materiałów z recyklingu z certyfikatem UL.

Elegancki design
Battery Pack charakteryzuje się wyjątkowo schludnym i ergonomicznym designem. Dzięki temu prezentuje się doskonale i świetnie leży w dłoni. Jego obudowa ma eleganckie wykończenie, które cieszy oko. Dodatkowo zakrzywione linie i miękkie krawędzie zapewniają wygodny uchwyt. Dwa porty ładowania pozwalają na jednoczesne podłączenie i zasilanie dwóch urządzeń. Co więcej, powerbank jest kompatybilny ze smartfonami, tabletami i słuchawkami.

| Kolor | Beżowy |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-jonowy |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 2 |
| Dodatkowe informacje | Technologia Power Delivery Możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie Fast Charge |
| Wysokość | 16 mm |
| Waga | 210 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Kabel USB |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Napięcie nominalne | 9 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Długość | 148 mm |























































