Tesla TechToy Smart Strip Extension RGB
Przedłuż swój TechToy Smart Strip o dodatkowe 3 metry. Twoje wnętrze zyska niepowtarzalny nastrój i styl. Temperatura światła to około 3000 K, a kolor oświetlenia można łatwo zmieniać. Wybierz spośród pełnej palety kolorów RGB. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ciepłej bieli, chłodnego światła, czy chcesz rozświetlić pokój wszystkimi barwami.

Kolor i jasność do wyboru
TechToy Smart Strip Extension RGB ma moc wejściową 10 W, maksymalną jasność 800 lumenów i stopień ochrony IP20, co czyni ją trwałą i idealną do każdego pomieszczenia w Twoim domu. Temperatura światła to około 3000 K, a kolor oświetlenia można łatwo zmieniać.

Dostosuj taśmę do swoich potrzeb
Stylowa prostota, subtelny romans, intensywne kolory na imprezę – taśma LED TechToy pasuje na każdą okazję. Wszystko zależy od Ciebie i Twojego gustu. 3-metrowy odcinek TechToy Smart Strip Extension RGB pozwala przedłużyć bazowy pasek o długości 5 metrów, ale możesz go również przyciąć do dowolnej długości, aby idealnie pasował do potrzebnych linii. Z inteligentną taśmą LED masz nieograniczone możliwości.

Inteligentna aplikacja Tesla
Oświetleniem zarządzasz za pomocą aplikacji na smartfonie (wymaga bazowej taśmy Smart Strip RGB). Niezależnie od tego, czy używasz systemu iOS czy Android, aplikacja jest szeroko kompatybilna, bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze. Łatwo połącz taśmę LED z innymi inteligentnymi elementami Twojego domu. Skorzystaj na przykład z opcji sterowania głosowego, które oferują Google Home i Amazon Alexa.

| Strumień świetlny | 800 lm |
| Łączność | Wi-Fi Bluetooth |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Sterowanie głosowe (Asystent Google, Alexa) |
| Barwa światła | RGB |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Długość | 3 m |
| Dodatkowe informacje | Stopień ochrony IP20 |
| Typ | Przedłużenie |
| Funkcje | Zmieniające się kolory (LED) |







