Power Station ExtraLink EPS-S600S 680Wh
Power Station ExtraLink EPS-S600S to nowoczesne rozwiązanie, które dostarcza czystą energię. Jest doskonała do codziennego użytku w domu, w terenie lub w podróży. Dzięki solidnemu uchwytowi można ją łatwo przenosić. Urządzenie sprawdzi się w różnych sytuacjach, takich jak dom, praca, hobby czy kemping.

Wygodne ładowanie wielu urządzeń
W przypadku braku prądu, stacja zasilania Extralink pozwala na zasilanie kluczowych urządzeń. EPS-S600S umożliwia podłączenie smartfona, laptopa, kamery, drona. Może również zasilać sprzęty takie jak telewizor, wentylator, odtwarzacz muzyki, suszarka do włosów czy oświetlenie. Świetnie nadaje się do podłączenia lodówki turystycznej, grilla elektrycznego, chłodziarki i innych urządzeń, co pozwala na korzystanie z energii niemal wszędzie. Gdy bateria stacji się wyczerpie, można ją szybko naładować za pomocą domowego gniazdka AC lub podłączyć do paneli fotowoltaicznych.

Cicha i bezpieczna
Pomimo dużej pojemności, stacja ExtraLink EPS-S600S działa bezgłośnie. Dzięki temu zapewnia zarówno spokój, jak i moc. Zarówno zewnętrzna, jak i wewnętrzna konstrukcja urządzenia jest starannie zaprojektowana, aby chronić podłączone sprzęty. Dzięki temu możesz cieszyć się niezawodnym zasilaniem bez obaw.

| Rodzaj ogniwa | Li-Ion |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Sterowanie z poziomu aplikacji | Tak |
| Możliwość ładowania poprzez panele fotowoltaiczne | Tak |
| Wysokość | 230 mm |
| Dodatkowe informacje | Power Delivery 100W |
| Szerokość | 340 mm |
| Waga | 9 kg |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth |
| Gniazda wejściowe | Zasilania DC - 1 szt. |
| Gniazda wyjściowe | USB-C - 1 szt. Zasilania AC - 2 szt. USB-A - 2 szt. Zasilania DC - 1 szt. |
| Typ produktu | Stacja zasilania |
| Pojemność | 680 Wh |















