3mk MagSynergy
Zapomnij o przewodach. 3mk MagSynergy to certyfikowany powerbank MagSafe. Ładuje iPhone’a bezprzewodowo - komfortowo, szybko i w stylu premium. Mocny magnes pewnie utrzymuje urządzenie w wybranej pozycji. Powerbank jest zgodny z globalnym standardem Qi. Masz pewność, że ładowanie nawet przy dużej mocy nie zagraża bezpieczeństwu Twojego iPhone’a.

Podłącz drugie urządzenie kablem USB-C
Potrzebujesz naładować drugie urządzenie? Z MagSynergy to żaden problem. Powerbank posiada dodatkowy port USB-C do ładowania różnych urządzeń za pomocą kabla. Do MagSynergy możesz podłączyć telefon, zegarek, słuchawki czy tablet – jednocześnie ładując bezprzewodowo iPhone’a. Oba urządzenia będą ładowane z optymalną mocą i efektywnością.

Jedna ładowarka – wiele możliwości
Nie czekaj godzinami na pełne naładowanie! MagSynergy obsługuje technologię szybkiego ładowania Power Delivery. To niezastąpione urządzenie podczas podróży. Gdy zabraknie energii, pozwoli Ci pozostać w kontakcie ze światem. Pojemna bateria umożliwia dwukrotne naładowanie do pełna np. iPhone’a serii 12. Powerbank docenisz także w domu, w pracy, na uczelni i wszędzie tam, gdzie trudno jest użyć tradycyjnej ładowarki.

Korzystaj z najnowszych technologii
MagSynergy to powerbank wyposażony w nowoczesne technologie. Jego jakość potwierdzają certyfikaty CE, ROHS i EMC. Wewnątrz znajdują się trwałe, a jednocześnie ultralekkie ogniwa litowo-polimerowe o pojemności aż 10 000 mAh. Solidna aluminiowa obudowa chroni komponenty przed uszkodzeniami, świetnie wygląda i zapewnia efektywne odprowadzanie ciepła - zarówno powerbanku, jak i ładowanych urządzeń.

| Kolor | Szary |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 1 |
| Dodatkowe informacje | Funkcja magnetyczna MagSafe Wbudowany wyświetlacz Możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C Folia ochronna |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Napięcie nominalne | 5 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Prąd wyjściowy | 2,22 A 2 A 1,5 A |
| Jump starter | Nie |















































