| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,181 x 0,181 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Brak informacji |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 33 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 641 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Moc głośników | 2 x 5W |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 130 mm |
| Tuner TV | Nie |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel USB-C Zestaw do montażu na biurku Kabel zasilający Kabel zasilający Osłona na kable Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Dodatkowe informacje | Konstrukcja ZeroFrame Fabrycznie prekalibrowane kolory Black Stabilizer Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Uchwyt na kable Wbudowany HUB USB |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI - 2 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Szerokość | 714 mm |
| Waga | 10,3 kg |
| Czas reakcji | 5 ms (GTG) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | DCI-P3: 95% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | HDR 10 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~25° (do tyłu/w górę) ~25° (do przodu/w dół) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~280° (w lewo) ~280° (w prawo) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 61 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Technologia synchronizacji | Dynamic Action Sync FreeSync™ |





























