| Klasa energetyczna | D |
| Moc głośników | 2 x 10 W |
| Wysokość z podstawą | 997,3 mm |
| Liczba złączy HDMI | 3 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 959,8 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Dołączone akcesoria | Podstawa telewizora Kabel zasilający Pilot Kabel zasilający |
| Szerokość | 1676,7 mm |
| Przekątna ekranu | 75" |
| Dodatkowe informacje | Czujnik oświetlenia Procesor AI Quantum 4K Lite |
| Seria | Q67C |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| HDR | Tak |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth 5.2 Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Typ telewizora | QLED |
| Smart TV | Tizen |
| Wbudowany tuner | DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście antenowe - 2 szt. |
| Funkcje tunera | Teletext HbbTV - telewizja hybrydowa EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych |
| Standard VESA | 200 x 200 mm |
| Średni pobór mocy | 85 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ambilight | Nie |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Standard HDR | HDR10+ |
| Technologie producenta | Multiroom Link Ultimate UHD Dimming Dźwięk Podążający za Obiektem (OTS) Q-Symphony Quantum Dot Tap View |
| Technologie dźwięku i obrazu | FILMMAKER MODE™ |
| Technologie optymalizacji gier | Technologia HGiG - optymalizacja grafiki Game Motion Plus - poprawa płynności i ostrości obrazu Dedykowany tryb dla graczy |
| Aplikacje | SmartThings YouTube Netflix |
| Funkcje smart | Podgląd ekranu telefonu |
| Waga bez podstawy | 31,4 kg |





































































