Głośnik Sonos ERA 100 biały
Głośnik Era 100 oferuje nowoczesną akustykę i innowacyjne opcje łączności – wypełnij każde wnętrze precyzyjnie dostrojonym dźwiękiem stereo i głębokim basem, które zasługują na Twoją muzykę. Nowa architektura akustyczna z dwoma głośnikami wysokotonowymi jest wspierana przez procesor, który jest o 47% szybszy. Zapewnia to szczegółowy podział stereo, a większy o 25% głośnik średniotonowy wzmacnia basy.

Niewielki rozmiar i szybka konfiguracja
Ustaw głośnik tam, gdzie chcesz słuchać muzyki. Dzięki kompaktowej budowie głośnik idealnie pasuje na półkę, kuchenny blat, biurko czy stolik nocny. W kilka chwil przejdziesz od rozpakowania do cieszenia się niesamowitym dźwiękiem. Wystarczy podłączyć kabel zasilający, połączyć telefon lub tablet z Wi-Fi i uruchomić aplikację Sonos.
Jedno dotknięcie w aplikacji Sonos, a technologia Trueplay przeanalizuje unikalną akustykę pomieszczenia i dostosuje EQ głośnika. Dzięki temu każda odtwarzana treść zabrzmi tak, jak powinna.

Odtwarzaj z dowolnej usługi lub urządzenia
Przesyłaj przez Wi-Fi z ulubionych serwisów. Jednym kliknięciem połączysz głośnik z urządzeniem Bluetooth. Podłącz gramofon lub inne źródło muzyki za pomocą kabla pomocniczego i adaptera wejścia liniowego Sonos (sprzedawane osobno).
Sparuj dwa głośniki w jednym pokoju, aby uzyskać jeszcze szerszą scenę dźwiękową i imponujące pokrycie dźwiękiem.

Funkcje, które wzbogacą wrażenia słuchowe
Ciesz się darmową muzyką, oryginalnymi treściami i tysiącami stacji radiowych na żywo w Sonos Radio. Łatwo odtwarzaj muzykę za pomocą sterowania głosowego Sonos Voice Control, które zapewnia wyjątkowy poziom prywatności. Uzyskaj także dostęp do nowych funkcji i usług dzięki regularnym aktualizacjom oprogramowania.

Odpowiedzialność ekologiczna
Zaangażowanie inżynierów Sonos w troskę o użytkowników i środowisko potwierdza fakt, że głośnik Era 100 został wykonany w 100% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu i wykorzystuje energooszczędne technologie. Dodatkowo jest dostarczany w opakowaniu z włókien pozyskiwanych w sposób zrównoważony i nadających się do recyklingu.

| Kolor | Biały |
| Kompatybilny z iPod/iPhone | Tak |
| Waga | 2 kg |
| Zasilanie | Sieciowe Sieciowe |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja obsługi Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja obsługi |
| Wysokość | 183 mm |
| Szerokość | 120 cm |
| Łączność bezprzewodowa | Airplay Wi-Fi Bluetooth AirPlay |
| Informacje uzupełniające | Wskaźnik LED Regulacja tonów niskich i wysokich Regulacja głośności Układ mikrofonów dalekosiężnych Dedykowana aplikacja mobilna Bluetooth 5.0 Dotykowy panel sterowania Wbudowany mikrofon 3 wbudowane wzmacniacze |
| Systemy multiroom | SONOS |
| Equalizer | Tak |
| Rodzaje wejść | USB C x1 |
| Funkcje dodatkowe | Możliwość sterowania za pomocą dedykowanej aplikacji Możliwość parowania głośników Sterowanie głosowe Trueplay™ Współpraca z Amazon Alexa Współpraca z Apple Siri Radio |
| Obsługiwane serwisy | Tidal Spotify Apple Music Pandora |













