Głośnik Sonos ERA 300 czarny
Dzięki dźwiękowi najwyższej jakości, głośnik Era 300 nie tylko otacza Cię muzyką, ale także umieszcza Cię w centrum muzycznej sceny. Innowacyjna konstrukcja akustyczna obsługuje technologię Dolby Atmos. Sześć starannie rozmieszczonych przetworników z przodu, po bokach i na górze urządzenia, rozprowadza dźwięk od ściany do ściany i od podłogi do sufitu. W rezultacie zanurzysz się w wielowymiarowym brzmieniu utworów.

Łatwe sterowanie, inteligentne dostrajanie
Używaj aplikacji Sonos, Sonos Voice Control, Apple AirPlay 2 oraz intuicyjnych przycisków dotykowych na górze głośnika. Poproś Amazon Alexę o ustawienie alarmu, zarządzanie inteligentnymi urządzeniami domowymi i więcej.
Jedno stuknięcie w aplikacji Sonos wystarczy, aby technologia Trueplay przeanalizowała unikalną akustykę pomieszczenia i dostosowała EQ głośnika. Dzięki temu wszystkie odtwarzane treści będą brzmieć idealnie.

Wspaniałe wrażenia w całym pomieszczeniu
Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz i czego słuchasz, doznania dźwiękowe będą niesamowite. Niestandardowe przetworniki rozpraszają dźwięk w prawo, lewo, do przodu i do góry. Tworzą rewelacyjnie szeroką scenę dźwiękową, którą możesz doświadczyć w całym pomieszczeniu.
Zanurz się w zachwycającym wielokanałowym dźwięku przestrzennym po połączeniu dwóch głośników z Sonos Arc lub Beam (Gen 2). Wzmocnione przez Dolby Atmos kanały boczne i górne poszczególnych produktów tworzą wszechogarniającą scenę dźwiękową, która pozwala Ci zanurzyć się w opowieści. Odtwarzaj również treści w Dolby Atmos z serwisu Apple Music.

Unikalne funkcje, które wzbogacą Twoje doznania słuchowe
Ciesz się darmową muzyką, oryginalnymi treściami i tysiącami stacji radiowych na żywo w Sonos Radio. Odtwarzaj muzykę bezdotykowo i z łatwością za pomocą Sonos Voice Control, ciesząc się niezrównanym poziomem prywatności. Uzyskaj też dostęp do nowych funkcji i serwisów dzięki regularnym aktualizacjom oprogramowania.
Przesyłaj przez Wi-Fi ze wszystkich ulubionych serwisów. Stwórz parę stereofoniczną z urządzeniem Bluetooth® jednym przyciskiem. Podłącz gramofon lub inne źródło muzyki za pomocą kabla pomocniczego i adaptera wejścia liniowego Sonos (sprzedawane osobno).

Odpowiedzialność z natury
Zaangażowanie inżynierów Sonos na rzecz słuchaczy i planety potwierdza to, że głośnik Era 300 został wykonany w 100% z tworzyw sztucznych z recyklingu i wykorzystuje energooszczędne technologie. Ponadto jest on dostarczany w opakowaniu z włókien pozyskiwanych w zrównoważony sposób i nadających się do recyklingu.

| Kolor | Czarny |
| Kompatybilny z iPod/iPhone | Tak |
| Waga | 4,5 kg |
| Zasilanie | Sieciowe Sieciowe |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja obsługi Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja obsługi |
| Wysokość | 160 mm |
| Szerokość | 260 mm |
| Łączność bezprzewodowa | Airplay Wi-Fi Bluetooth AirPlay |
| Informacje uzupełniające | Wskaźnik LED Regulacja głośności Układ mikrofonów dalekosiężnych Dedykowana aplikacja mobilna 6 wbudowanych wzmacniaczy Bluetooth 5.0 Dotykowy panel sterowania Wbudowany mikrofon |
| Systemy multiroom | SONOS |
| Equalizer | Tak |
| Rodzaje wejść | USB C x1 |
| Funkcje dodatkowe | Możliwość sterowania za pomocą dedykowanej aplikacji Możliwość parowania głośników Sterowanie głosowe Trueplay™ Współpraca z Amazon Alexa Współpraca z Apple Siri Radio |
| Obsługiwane serwisy | Tidal Spotify Apple Music Pandora |
| Systemy dźwięku | Dolby |















