Imou Inteligentna żarówka B5 (E27 / RGB)
Wykreuj ulubioną atmosferę w swoim domu dzięki inteligentnej żarówce Imou B5. Dostosuj oświetlenie według własnych preferencji i dodawaj do 6 inteligentnych żarówek w aplikacji jednym kliknięciem. Zmieniaj nastrój za pomocą jednego przycisku, wybierając spośród wielu gotowych scen. 16 milionów kolorów z palety RGB oraz szeroki zakres temperatury światła białego umożliwi Ci wybór ulubionych odcieni. Możesz także grupować wiele żarówek i sterować nimi za pomocą asystentów głosowych.

Dopasowana do Twojego rytmu dnia
Utwórz własne harmonogramy dla żarówki B5 w aplikacji Imou Life. Dostosuj oświetlenie do swojego zegara biologicznego, aby wyłączało się, gdy idziesz spać, a włączało, gdy się budzisz. Harmonogramy pomogą Ci również zadbać o bezpieczeństwo domu. Ustal, aby oświetlenie włączało się automatycznie o określonych godzinach, sugerując obecność w domu podczas Twojej nieobecności. Planowanie oświetlenia sprawia, że życie staje się bardziej komfortowe.

Dobry wybór do Twojego domu
Inteligentna żarówka Imou B5 oferuje wysoki współczynnik oddawania barw i brak efektu migotania. Dzięki temu każdy z domowników może cieszyć się przyjemnym oświetleniem dostosowanym do jego preferencji. Żarówka zużywa jedynie 9 watów mocy, a jej żywotność sięga nawet 15 000 godzin.

Łatwa w konfiguracji
Skonfiguruj żarówkę Imou B5 w zaledwie kilka minut. Wkręć ją do lampy, pobierz aplikację Imou Life i postępuj zgodnie z instrukcjami na smartfonie. Następnie dostosuj barwę, intensywność światła i inne opcje do własnych upodobań. Automatycznie dostosowuj oświetlenie dzięki inteligentnej technologii i oszczędzaj czas na przyjemności. Imou B5 jest również kompatybilna z inteligentnymi kamerami bezpieczeństwa, dzwonkami do drzwi i czujnikami Imou.

| Żywotność | 15 000 h |
| Klasa energetyczna | F |
| Strumień świetlny | 806 lm |
| Wysokość | 112 mm |
| Szerokość | 6 cm |
| Waga | 47,5 g |
| Łączność | Wi-Fi Bluetooth |
| Sterowanie | Sterowanie głosowe (Asystent Google, Alexa, Siri) Aplikacja mobilna (Android, iOS) |
| Liczba szt. w zestawie | 1 |
| Dodatkowe funkcje aplikacji | Regulacja jasności Możliwość tworzenia grup żarówek Zmiany kolorów Harmonogram pracy |
| Barwa światła | RGB |
| Temperatura barwowa | 2700 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Gwint | E27 |
| Kształt | Tradycyjny |
| Długość | 60 mm |
| Moc | 9 W |

