Telewizor Xiaomi Mi QLED TV Q2 55"
Doświadcz znakomitych efektów wizualnych i niesamowitego dźwięku. Telewizor Xiaomi Mi QLED TV Q2 posiada technologię kropek kwantowych, która ożywia kolory. Dodatkowo, technologie takie jak Dolby Vision IQ oraz Dolby Atmos sprawiają, że zarówno dźwięk, jak i obraz wciągną Cię w świat rozrywki. Dzięki Google TV możesz oglądać ulubione filmy i seriale z platform takich jak Netflix czy Amazon Prime Video.

Doskonały, wciągający obraz
Oglądaj swoje ulubione treści z telewizorem Mi QLED TV Q2. Wyposażony w czterordzeniowy procesor A55, który zapewnia lepszą wydajność. W połączeniu z technologią Quantum Dot, obraz jest niezwykle płynny i pełen żywych kolorów. Dzięki rozdzielczości 3840 × 2160 pikseli nawet najdrobniejsze detale wyglądają imponująco.
Telewizor posiada również technologię Dolby Vision IQ, która wykorzystuje metadane Dolby Vision oraz czujnik światła otoczenia w urządzeniu. Dzięki temu telewizor może wyświetlać obraz pełen szczegółów i dostosowuje jasność do warunków panujących w pomieszczeniu.

Wbudowane głośniki z technologiami dźwięku
Mocne głośniki pełnozakresowe oferują znakomitą wydajność zarówno przy wysokich, jak i niskich tonach. Dzięki temu Xiaomi Mi QLED TV Q2 dostarcza jaśniejszy i pełniejszy dźwięk, który wypełni cały salon. Co więcej, telewizor wyposażony jest w technologie takie jak Dolby Atmos i DTS:X, które zapewniają kinowy dźwięk w domowym zaciszu.

Obsługa Google TV
Z telewizorem Mi QLED TV Q2 nie musisz się ograniczać. Obsługuje on Google TV, który łączy filmy, programy i inne treści z Twoich ulubionych aplikacji oraz porządkuje je specjalnie dla Ciebie. Odkrywaj nowe rzeczy do obejrzenia dzięki rekomendacjom opartym na tym, co oglądasz i co Cię interesuje. Dodatkowo, dzięki funkcji Google TV możesz wydawać polecenia głosowe i wygodnie sterować telewizorem.

Nowoczesna konstrukcja
Ciesz się zarówno wciągającym obrazem, jak i eleganckim designem. Xiaomi Mi QLED TV Q2 ma konstrukcję bez ramki, co sprawia, że gdy ekran jest włączony, granice obrazu są niemal niewidoczne. Dodatkowo, większy obszar wyświetlania zapewnia bardziej wciągające wrażenia. Dzięki piaskowanej aluminiowej ramie, jednolitemu panelowi tylnemu i metalowej podstawie, sprzęt prezentuje się stylowo zarówno w salonie, jak i sypialni czy innych pomieszczeniach. Co więcej, telewizor ma wbudowany Chromecast oraz liczne porty, co ułatwia wyświetlanie z innych urządzeń lub podłączanie dodatkowych sprzętów.

| Klasa energetyczna | G |
| Moc głośników | 2 x 15 W |
| Wysokość z podstawą | 765,7 mm |
| Liczba złączy HDMI | 3 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 719,3 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Szerokość | 1229,7 mm |
| Dołączone akcesoria | Podstawa telewizora Instrukcja obsługi Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja obsługi |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Seria | Mi QLED TV Q2 |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Typ telewizora | QLED |
| Smart TV | Google TV |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wyjście słuchawkowe Wejście antenowe |
| Głębokość bez podstawy | 71,3 mm |
| Głębokość z podstawą | 262,8 mm |
| Standard VESA | 200 x 200 mm |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Szary |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth 5.0 Apple Airplay2 Wi-Fi DLNA |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Tak |
| Standard HDR | HLG Dolby Vision HDR10+ |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Audio DTS-X – system dźwięku przestrzennego |
| Aplikacje | YouTube Netflix Google Play Store |
| Funkcje smart | Współpraca z asystentem głosowym Google Wbudowany Chromecast - strumieniowanie obrazu |
| Średni pobór mocy | 83 W |
| Klasa energetyczna HDR | G |

















































