| Klasa energetyczna | G |
| Wysokość z podstawą | 907,5 mm |
| Liczba złączy HDMI | 3 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 843,7 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Szerokość | 1450,5 mm |
| Dołączone akcesoria | Podstawa telewizora Instrukcja obsługi Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja obsługi |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Seria | Mi QLED TV Q2 |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Typ telewizora | QLED |
| Smart TV | Google TV |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wyjście słuchawkowe Wejście antenowe |
| Głębokość z podstawą | 318,8 mm |
| Standard VESA | 400 x 300 mm |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Szary |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth 5.0 Apple Airplay2 Wi-Fi DLNA |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Tak |
| Standard HDR | HLG Dolby Vision HDR10+ |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Audio DTS-X – system dźwięku przestrzennego |
| Aplikacje | YouTube Netflix Google Play Store |
| Funkcje smart | Współpraca z asystentem głosowym Google Wbudowany Chromecast - strumieniowanie obrazu |













