

Zmieniaj zasady gry
Rewelcyjna szybkość, która prowadzi do zwycięstwa


>Realistyczne kolory z technologią True Color
Łatwa i szybka reakcja w grach


>Certyfikat G-Sync® od NVIDIA

>Wyraźniejsza i bardziej płynna rozgrywka

Wybierz styl i komfort rozgrywki
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, Nano IPS |
| Format obrazu | 21:9 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 32 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 574 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Moc głośników | Nie dotyczy |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Wielkość plamki | 0,233 x 0,233 mm |
| Kontrast dynamiczny | Brak informacji |
| Waga | 7,6 kg |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Zasilacz |
| Dodatkowe informacje | Uchwyt na kable Wbudowany HUB USB |
| Szerokość | 819 mm |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 34" |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Rozdzielczość ekranu | 3440 x 1440 (UWQHD) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 144 Hz |
| Czas reakcji | 1 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | NVIDIA® G-SYNC® Compatible FreeSync™ Premium FreeSync Premium NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | DCI-P3: 98% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Certyfikat Display HDR 400 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |

















