Przenośna lampa stołowa Philips Hue Go Czarna
Philips Hue Go to mobilna lampa stołowa w czarnym kolorze, która umożliwia korzystanie z inteligentnego oświetlenia w dowolnym miejscu. Wyposażona jest w ciemnoszary silikonowy uchwyt, co pozwala na jej użycie na zewnątrz. Bez problemu zabierzesz ją wszędzie tam, gdzie potrzebujesz światła – do wnętrza, aby poczytać, lub na zewnątrz na kolację.
Wykorzystaj Bluetooth, aby szybko tworzyć świetlne aranżacje w jednym pokoju, lub połącz lampę z mostkiem Hue (dostępnym osobno), aby uzyskać pełen zakres funkcji oświetleniowych.

Oświetlenie na każdą okazję
Od intymnych spotkań w domu po coroczne rozpoczęcie sezonu grillowego na świeżym powietrzu – lampa stołowa Philips Hue Go wzbogaci każde towarzyskie wydarzenie.
Skorzystaj z przycisku na lampie Go, aby zmieniać między specjalnymi efektami świetlnymi, takimi jak ciepłe światło świecy.

Steruj lampą Go tak, jak lubisz
Zarządzaj lampą Philips Hue Go za pomocą przycisku na urządzeniu, aplikacji Hue, swojego głosu lub inteligentnych akcesoriów. Możesz więc kontrolować lampę z poziomu smartfona lub tabletu.
Możesz połączyć lampę z inteligentnymi asystentami domowymi, takimi jak Amazon Alexa, Apple Home i Asystent Google, co pozwoli na sterowanie głosowe.
Dodatkowo, lampą Go można sterować również za pomocą łatwych w obsłudze akcesoriów (dostępnych osobno), takich jak przełącznik Hue Dimmer lub czujnik ruchu Hue Motion Sensor.

Odblokuj pełne możliwości inteligentnego oświetlenia
Użyj Bluetooth, aby natychmiast kontrolować oświetlenie w jednym pokoju lub połącz lampę z mostkiem Philips Hue (sprzedawanym oddzielnie), który aktywuje zintegrowaną sieć Zigbee w każdym produkcie Hue, oferując bardziej zaawansowany sposób zarządzania inteligentnym oświetleniem. Mostek Hue umożliwia dodanie nawet 50 punktów świetlnych, które można kontrolować w całym domu i ogrodzie.
Dzięki mostkowi zyskujesz dostęp do pełnego zakresu możliwości inteligentnego oświetlenia, które można kontrolować za pomocą aplikacji mobilnej na urządzenia iOS i Android oraz rozwiązań Alexa, Apple HomeKit i Asystenta Google.

| Kolor | Czarny |
| Klasa energetyczna | G |
| Żywotność | 20 000 h |
| Strumień świetlny | 530 lm |
| Wysokość | 350 mm |
| Waga | 1,3 kg |
| Łączność | Zigbee ZigBee Bluetooth |
| Dodatkowe informacje | Ochrona IP54 |
| Szerokość | 142 mm |
| Typ | Biurkowa |
| Zasilanie | Sieciowe Wbudowany akumulator Sieciowe |
| Moc | 6 W |
| Funkcje | Możliwość przyciemniania Regulacja jasności Zmieniające się kolory |
| Zawartość zestawu | Lampa Zasilacz Instrukcja obsługi Podstawka ładująca |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Głosowe (Asystent Google, Alexa) Apple HomeKit |
| Barwa światła | Biała RGB |
| Temperatura barwowa | 2000 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 220 - 240 V |



















